TÜRKİYE

CHP, Mumcu-Kışlalı-Aksoy-Üçok’un katilleriyle yürüyor! Ardan Zentürk yazdı CHP, Mumcu-Kışlalı-Aksoy-Üçok’un katilleriyle yürüyor! Ardan Zentürk yazdı
Mehmet Metiner: 'Erdoğansız AK Parti' oyunu bozuldu. ‘Erdoğan’sız Türkiye’ için kolları sıvadılar! Mehmet Metiner: 'Erdoğansız AK Parti' oyunu bozuldu. ‘Erdoğan’sız Türkiye’ için kolları sıvadılar!
Abdurrahman Dilipak'tan olay yazı: "Cinsiyet eşitliği'miş, 'kadına şiddet'miş, o konular mazide kaldı! Abdurrahman Dilipak'tan olay yazı: "Cinsiyet eşitliği'miş, 'kadına şiddet'miş, o konular mazide kaldı!
Fuat Uğur: CHP, neden FETÖ'den tutuklanan Burak Oğuz'un arkasında? Fuat Uğur: CHP, neden FETÖ'den tutuklanan Burak Oğuz'un arkasında?
Batuhan Yaşar: Yat gezisinden sonra yeni oluşumlar konuşulmaya başlandı! Batuhan Yaşar: Yat gezisinden sonra yeni oluşumlar konuşulmaya başlandı!
Sadece İzmir değil CHP de karışır! Mahmut Övür yazdı Sadece İzmir değil CHP de karışır! Mahmut Övür yazdı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Davutoğlu ve Babacan yorumu:  AK Parti bir çınardır. Düşen yaprak eski yerine dönmez! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Davutoğlu ve Babacan yorumu: AK Parti bir çınardır. Düşen yaprak eski yerine dönmez!
Hıncal Uluç'tan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a açık mektup: TRT'ye el koyun! Hıncal Uluç'tan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a açık mektup: TRT'ye el koyun!
Abdulkadir Selvi'den bomba yazı: Erdoğan'ın evini izleyen kameralar neden devre dışı bırakıldı? Abdulkadir Selvi'den bomba yazı: Erdoğan'ın evini izleyen kameralar neden devre dışı bırakıldı?
İmamoğlu hizmetleriyle değil polemikleriyle gündem oluyor! Süleyman Özışık yazdı İmamoğlu hizmetleriyle değil polemikleriyle gündem oluyor! Süleyman Özışık yazdı
Serdar Ali Çelikler'den bomba sözler: Medya Fatih Terim'den korkuyor! Serdar Ali Çelikler'den bomba sözler: Medya Fatih Terim'den korkuyor!
Ali Karahasanoğlu'ndan CHP'li isimlere çağrı: Engin Özkoç'un istifası yetmez. Kılıçdaroğlu da istifa etsin! Ali Karahasanoğlu'ndan CHP'li isimlere çağrı: Engin Özkoç'un istifası yetmez. Kılıçdaroğlu da istifa etsin!
Ahmet Kekeç, Ankara katliamı sonrası Abdullah Gül'ün taziye için Erdoğan'ı değil Selahattin Demirtaş'ı aradığını hatırlattı! Ahmet Kekeç, Ankara katliamı sonrası Abdullah Gül'ün taziye için Erdoğan'ı değil Selahattin Demirtaş'ı aradığını hatırlattı!
Kurtuluş Tayiz yazdı: Hükümet, Akdeniz’de etkili olacaksa CHP engelini aşmak zorunda! Kurtuluş Tayiz yazdı: Hükümet, Akdeniz’de etkili olacaksa CHP engelini aşmak zorunda!
Pahalılık ve zamlar sadece bize görünüyor, resmi verilerde tablo farklı. Toplu "halüsinasyon" görüyoruz herhalde! Pahalılık ve zamlar sadece bize görünüyor, resmi verilerde tablo farklı. Toplu "halüsinasyon" görüyoruz herhalde!
Abdurrahman Dilipak'tan siyasilere uyarı: Halk siyasetten umudunu kesmek üzere, kırgın ve küskün! Abdurrahman Dilipak'tan siyasilere uyarı: Halk siyasetten umudunu kesmek üzere, kırgın ve küskün!