Yeniden aşk, her zaman aşk

Sen yoruluyorsun da ilişkin yorulmaz mı? Yorulur elbette. Bunu fark ettiğin an “Amaann, ne olacaksa olsun, inceldiği yerden kopsun” dersen bunca yıllık emeğini de bir kalemde çöpe atmış olursun.

Oysa biraz dikkat, biraz çaba ve biraz sabırla ilişkini yeniden aşka kavuşturma olanağın var. Yeni aşk için bir başkasını bulman şart değil. Aşkını her zaman yenilemek senin elinde.

PAYLAŞMANIN GÜZELLİĞİ

İlişkinizin ilk dönemlerinde olduğu gibi birlikte daha fazla zaman geçirmelisiniz. Yapmaktan hoşlandığınız şeyleri tekrar gündeme getirmelisiniz. Sinemaya gitmek, birlikte mutfağa girmek, dışarıda yemek yemek gibi...

FLÖRT ETMENİN HEYECANI

Küçük hediyeler, aşk mesajları... Aşkın en güzel yanı ‘baştan çıkarma oyunu’dur. Bu oyunu ne kadar uzun tutarsanız ilişkiniz o derece sağlam olur. Hatta bu oyunu yıllarca sürdürmek sizin elinizde. “Bizden geçti artık” demeyin. Doya doya 􀅇ört edin.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Arkadaşım yeni sevgilim olur mu? 08 Eylül 2019 | 6 Okunma Dönüşemeyen evliliklerin kaçınılmaz sonu 05 Eylül 2019 | 96 Okunma 82 yıldır bitmeyen tartışma: ŞORT 01 Eylül 2019 | 4 Okunma Orhan Baba'nın şarkısıdır o 29 Ağustos 2019 | 41 Okunma Hangi erkekler şiddete meyilli? 25 Ağustos 2019 | 19 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar