Yeniden aşk, her zaman aşk

Sen yoruluyorsun da ilişkin yorulmaz mı? Yorulur elbette. Bunu fark ettiğin an “Amaann, ne olacaksa olsun, inceldiği yerden kopsun” dersen bunca yıllık emeğini de bir kalemde çöpe atmış olursun.

Oysa biraz dikkat, biraz çaba ve biraz sabırla ilişkini yeniden aşka kavuşturma olanağın var. Yeni aşk için bir başkasını bulman şart değil. Aşkını her zaman yenilemek senin elinde.

PAYLAŞMANIN GÜZELLİĞİ

İlişkinizin ilk dönemlerinde olduğu gibi birlikte daha fazla zaman geçirmelisiniz. Yapmaktan hoşlandığınız şeyleri tekrar gündeme getirmelisiniz. Sinemaya gitmek, birlikte mutfağa girmek, dışarıda yemek yemek gibi...

FLÖRT ETMENİN HEYECANI

Küçük hediyeler, aşk mesajları... Aşkın en güzel yanı ‘baştan çıkarma oyunu’dur. Bu oyunu ne kadar uzun tutarsanız ilişkiniz o derece sağlam olur. Hatta bu oyunu yıllarca sürdürmek sizin elinizde. “Bizden geçti artık” demeyin. Doya doya 􀅇ört edin.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Evliliklere giren virüs 13 Ağustos 2020 | 398 Okunma Beni dövdü ama hâlâ seviyorum 11 Ağustos 2020 | 147 Okunma Bir imza atarsın hayatın değişir 09 Ağustos 2020 | 112 Okunma Kaçma kovalamasın, kovalama kaçmasın 08 Ağustos 2020 | 75 Okunma Yeşim Salkım 06 Ağustos 2020 | 545 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar