İhanet edip de yakalanmayan kimse yoktur

Sosyete dünyası bu aralar dörtlü bir aldatma skandalını konuşuyor. İsimler belli olmasa da herkesin tahminleri aynı kişilere çıkıyor. Elbette o isimleri ben de yazmayacağım. Size önce bu son olayı...

Sosyete dünyası bu aralar dörtlü bir aldatma skandalını konuşuyor. İsimler belli olmasa da herkesin tahminleri aynı kişilere çıkıyor. Elbette o isimleri ben de yazmayacağım. Size önce bu son olayı hatırlatayım, sonra da sosyeteyi yıllar önce sarsan iki ayrı aldatma hikayesini aktarayım.

Son aldatma olayında baş kahramanımız, sosyetik bir güzelle evlenen, tanınmış bir isim. Bu kişi, evli, spor dünyasında tanınan ve ailece görüştükleri bir kadına kaptırmış gönlünü. Ama ihanet çift taraflı bir hale gelmiş. Eşi de evlenmeden önce bir süre beraber olduğu eski flörtüyle buluşuyormuş. Tabii bu eski flört de evli. Biraz karışık geldi değil mi? O zaman bir ilkokul matematik problemi gibi anlatmaya çalışayım (isimler tamamen uydurmadır). Ali, eşi Ayşe’yi, Fatma ile aldatıyor. Fatma, eşi Can’ı, Ali ile aldatıyor. Ayşe, eşi Ali’yi, Hakkı ile aldatıyor. Hakkı, eşi Zeynep’i, Ayşe ile aldatıyor.

KARDEŞ GİBİYDİLER

Bu tür karışık aldatma hikayeleri sosyetede ilk kez yaşanmıyor. İlk hikayemiz dönemin çok ünlü bir uzak doğu restoranının iki ortağı arasında geçiyor. Ortaklardan biri (biz ona Kerem diyelim) evli olduğu halde restoranın çalışanlarından biriyle (bu kadına da Canan diyelim) ilişki yaşıyordu.

Ama Kerem, bir yandan evliliğini, bir yandan da Canan ile ilişkisini sürdürürken ortağının (biz ona Ahmet diyelim) eşi (ona da Melek diyelim) ile de aşk yaşamaya başlamıştı. Kerem, yeni aşkı başlayınca Canan’ı işten kovdu. Ama işte kadına haksızlık yapmadan önce bir erkek iki kez düşünmeli. “İntikam soğuk yenen bir yemektir” lafı bence tamamen kadınlar için geçerli.

Erkekler anlık tepkiler verirken, kadınlar intikam için müthiş planlı davranıyor ve çok uzun süre bekleyebiliyor. Nitekim Canan, kendisini işen atan ve terk eden sevgilisi Kerem’i takibe aldı. Kerem’in, ortağı olan ve her yerde ‘Kardeşim’ dediği Ahmet’in eşi Melek’le birlikte olduğunu anladı. Canan, bu ihanetin delilerini toplayıp olaydan tam 3 yıl sonra Melek’in karşısına çıktı ve her şeyi bir bir anlatı... Skandal patlak verince çiftler boşandı, o güzelim restoran da kapandı.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
'Sen de beni aldat' diyor 01 Mart 2022 | 293 Okunma Sadakatsiz bir adam, cesaret bekleyen kadın 27 Şubat 2022 | 131 Okunma Senin mutluluğun benim mutluluğum 24 Şubat 2022 | 145 Okunma 3 aylık evliyken eşim beni aldattı 22 Şubat 2022 | 799 Okunma İhanet edip de yakalanmayan kimse yoktur 20 Şubat 2022 | 327 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar