Tiplerine göre şehir kadınları

Maslak, Levent gibi plaza semtlerinde çok görülürler. Cümlelerin arasına mutlaka İngilizce kelimeler sıkıştırırlar. Çok az paralara çalışsalar da “Kurumsal bir şirkette...

Maslak, Levent gibi plaza semtlerinde çok görülürler. Cümlelerin arasına mutlaka İngilizce kelimeler sıkıştırırlar. Çok az paralara çalışsalar da “Kurumsal bir şirkette çalışıyorum şekerim” havasını atarlar, kazandıklarından daha fazla harcarlar. Uzun ilişki arar ama kısa ilişkilerin öznesi olurlar.

Öğlen 2’ye kadar uyurlar, ardından kalkıp önce telefon dedikodularını yaparlar. Kentin uzak semtlerinde otursalar da vakitlerini hep Nişantaşı, Bebek, Etiler gibi kalbürüstü semtlerde geçirirler. Gece olunca önce pahalı bir yerde yemek ardından kulüp saati gelir. Yanlarında hep değişen erkek grupları olur. Hepsine kanka derler ama birkaç buluşmadan sonra görüşmezler.

Akmerkez, Zorlu Center, İstinye Park gibi popüler alışveriş merkezlerinde ellerinde ünlü markaların poşetleri ile gezen kadınlardır. İndirim günlerini asla kaçırmazlar. Bazen toplanır, bir arabaya doluşur ve uzak semtlerdeki outlet mağazalara giderler. Çoğu evlidir, eşlerinin iyi bir işi vardır.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Doğal olmayan ayrılık sebepleri 16 Şubat 2019 | 204 Okunma Telefonunu 1 günlüğüne sevgiline verir misin? 14 Şubat 2019 | 4.884 Okunma Hey dostum! Sakin ol ve tüm kaygılarını yavaşça yere bırak 10 Şubat 2019 | 10 Okunma Hey dostum! Sakin ol ve tüm kaygılarını yavaşça yere bırak 10 Şubat 2019 | 1 Okunma Hey dostum! Sakin ol ve tüm kaygılarını yavaşça yere bırak 10 Şubat 2019 | 8 Okunma
TÜM YAZILARI