Para, şöhret, hepsi var! Peki neden boşanıyorlar?

Posta Gazetesi Yazarı Mehmet Coşkundeniz’in bugünkü (10.02.2022)’’ Para, şöhret, hepsi var! Peki neden boşanıyorlar?‘’ başlıklı yazısı.

Ünlüler dünyasında şu aralar iki boşanma olayı konuşuluyor. Biri Burcu Kıratlı-Sinan Akçıl çifti. Zaten bir kez boşanmışlardı, şimdi ikinci kez boşanma davası açtılar. İkincisi de Buse Varol-Alişan çifti. 6 Mayıs 2018’de evlenen çiftin arasında ayrılık rüzgarları estiği bir süredir biliniyordu. Alişan yaptığı son açıklamayla boşanma sürecine girdiklerini söyledi. Açıklamayı bu sayfada bulabilirsiniz. Peki ünlüler neden boşanıyor? Öyle ya, dışarıdan bakıldığında özenilecek bir yaşamları var. Para, şöhret, iş, güç, hepsi onlarda. Ama işte bir evliliği yürütmek için bunlar maalesef yeterli değil.

BOŞANMA ORANININ ETKİSİ

Türkiye’de boşanma oranı artıyor. Bu artış doğal olarak ünlüler dünyasında da aynı oranda ortaya çıkıyor. Sıradan insanların bazı sorunlara tahammül etme düzeyi biraz daha yüksek. Ama ünlüler bu tür sorunlarda çözüm yoluna gitmek yerine boşanmayı tercih ediyor.

POPÜLARİTE DÜŞÜŞÜ

Her ikisi de ünlü olan çiftten biri, evlendikten sonra popülerliğini yitirdiği zaman, bu sorun teşkil ediyor. Örneğin, evlenmeden önce hayranlarının ilgisi yüzünden sokakta yürüyemeyen bir ünlü, evlendikten sonra aynı ilgiyi görmemeye başlıyor. Şöhret bir bağımlılıktır maalesef. Şöhrete alışmış biri de, bunu kaybettiği zaman evliliğini sorumlu tutuyor.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
'Sen de beni aldat' diyor 01 Mart 2022 | 290 Okunma Sadakatsiz bir adam, cesaret bekleyen kadın 27 Şubat 2022 | 131 Okunma Senin mutluluğun benim mutluluğum 24 Şubat 2022 | 142 Okunma 3 aylık evliyken eşim beni aldattı 22 Şubat 2022 | 799 Okunma İhanet edip de yakalanmayan kimse yoktur 20 Şubat 2022 | 327 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar