Güzel yemek, harika müzik

Yılbaşında dışarılarda olmayı seven bir insan değilim. Çok özel bir program ya da davet yoksa ailece evde olmayı tercih ediyoruz. O gece her yerin aşırı kalabalık olması, zaten taksi sıkıntısı...

Yılbaşında dışarılarda olmayı seven bir insan değilim. Çok özel bir program ya da davet yoksa ailece evde olmayı tercih ediyoruz. O gece her yerin aşırı kalabalık olması, zaten taksi sıkıntısı olan İstanbul’da hele hele yılbaşı gecesi asla taksi bulunamaması gibi etkenler nedeniyle evde olmak daha büyük keyif veriyor bize.

Ama bu dışarıda ‘erken yılbaşı kutlaması’ yapmamıza engel değil. Zaten birçok kişi de yılbaşı gecesi değil, yılbaşından önce yapıyor kutlamalarını. Geçen hafta bu köşede gazinoların yükselişinden bahsetmiştim. İstanbul’un en yeni gazinosu Jolly Joker Private’da erken bir yılbaşı kutlaması yaptık.

İstanbul Gümüşsuyu’ndaki CVK Park Bosphorus Hotel’in terasında yer alan Joly Joker Private’da o gece sahnede şarkılarını keyifle dinlediğim sevgili dostum Yaşar vardı. 2.5 saat boyunca ara vermeden sahnede kalan Yaşar ‘Divane’ ile başlayan müzik yolculuğunun adeta bir özetini sergiledi. Her şarkısına eşlik ettik.

“Kumralım” ile zıplaya zıplaya dans ettik, “Bela sevdan” ile romantizmin büyüsüne kapıldık. Kendisini izleyenlerle müthiş bir iletişim kuran Yaşar, mekandaki herkesin yüreğine işledi. Jolly Joker Private’da haftanın 4 günü canlı müzik var. Linet, Hakan Altun, Yıldız Tilbe, Selami Şahin, Simge Sağın, Merve Özbey, Ayta Sözeri gibi isimler sırayla sahne alıyor. Dilerseniz yemekli, dilerseniz yemeksiz programa dahil olabiliyorsunuz.

Yemeklerin de gerçekten leziz olduğunu söylemeliyim. Hele bir dana kaburga yapıyorlar ki, ben benzerini hiçbir yerde yemedim. Sonuç olarak mekan ferah, yemek güzel, müzik harika, manzara şahane. Böyle mekanların İstanbul’un eğlence hayatına değer kattığını söylemek gerek. Emeği geçen herkese teşekkürler.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
'Sen de beni aldat' diyor 01 Mart 2022 | 293 Okunma Sadakatsiz bir adam, cesaret bekleyen kadın 27 Şubat 2022 | 131 Okunma Senin mutluluğun benim mutluluğum 24 Şubat 2022 | 145 Okunma 3 aylık evliyken eşim beni aldattı 22 Şubat 2022 | 799 Okunma İhanet edip de yakalanmayan kimse yoktur 20 Şubat 2022 | 327 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar