FETÖ jargonunda Kahtani - Zimamdar - ölüm fermanı

Zimam, yular demektir. Zimamdar yuları tutup çeken kimseye denir. Osmanlıcada bu kelime mecazi olarak yöneten, idare eden kimse için kullanılır. Fakat FETÖ’cüler jargonlarına eklemekle bu kelimeye gerçek anlamını tekrar...

Zimam, yular demektir. Zimamdar yuları tutup çeken kimseye denir. Osmanlıcada bu kelime mecazi olarak yöneten, idare eden kimse için kullanılır. Fakat FETÖ’cüler jargonlarına eklemekle bu kelimeye gerçek anlamını tekrar yüklemiş oldular. Yani, kendilerini güdülen bir hayvan, başlarındakini de kendilerini güden bir kişi olarak kabullendiklerini açığa vurdular.

FETÖ elebaşısı artık zimamdar olarak anılıyormuş. Gecikmeli de olsa doğru bir itiraf. Onlar hayvanlar gibidir, belki daha aşağıdırlar mealindeki ayetin hakikatine ilahi tuzağa düşüp kendilerini dahil ettiler. Hapishanedeki FETÖ militanları birbirlerine soruyorlarmış: Zimamdar son vuruşu ne zaman yapacak? Sormaya devam etsinler. Kader o “zimamdara” ve güttüğü “davarlarına” son vuruşu çoktan yaptı; fakat hâlâ akıl edemiyorlar. Şuurları kapalı, kişi ve kimlikleri sürgünde, aldatılma psikolojisinden medet umuyorlar.

Bir de FETÖ elebaşısı, içlerinde benim adımın da geçtiği bazı kişilerin, seçim öncesinde, devlet tarafından öldürüleceği ve suçun kendilerine yıkılacağı kehanetinde bulunmuş.

Ben kendi hesabıma mesajı aldım. Vatikan devşirmesi otuz senedir deneyip durduğu ama bir türlü elde edemediği meramına ulaşmak sevdasında. Beni öldürmenin fizik-metafizik bütün yollarını denedi, denemeye de devam ediyor. 

On doktorun her an gözünün içine baktığı, tam teçhizatlı ambulansın kapısının önünde bekletildiği bir tevekkül kahramanından(!) bahsediyoruz. Öksürse beş doktor birden yanına koşuyor, aksırsa diğer hazırdaki beş doktor nöbete geçiyor. Ben bildim bileli koruma ordusuyla birlikte yaşıyor, onlarsız bir adım atamıyor. O kralların dahi yaşamadığı konfor içinde gününü gün ederken hapishanelerdeki sürüleri de zimamdarlarından son vuruş (artık ne demekse) bekliyor. 

Bak devşirme eleman, sana şunu hatırlatayım, sakın bu tür tehditlerle beni sindireceğini sanma. Sen herkesten daha iyi bilirsin ve bilmen gerekir ki muhatabın sıfır korkuyla yaşayan bir insan. Seninle kavgamız hak-batıl kavgası. Sen batıla talip oldun ben ise hakka. Bu can bu tende durduğu sürece de bu kavganın bir neferi olarak kavgam devam edecek.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Şeytan azapta gerek... 19 Ekim 2019 | 417 Okunma İbret almak… 12 Ekim 2019 | 135 Okunma FETÖ-Sisi muhabbeti… 05 Ekim 2019 | 786 Okunma İşte Tayyip Erdoğan farkı... 28 Eylül 2019 | 403 Okunma Tek çare ve bir çağrı 21 Eylül 2019 | 355 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar