Şayet ders alınsaydı (2)

 Türkiye’miz ve bilhassa İktidarımız tüm Siyonist ve Emperyalist Haçlı Küffar ile ve bilhassa Mısır, İran ve Suud vs. gibi ikiyüzlü Nifak yönetimleriyle zahiri ve batıni savaşa devam eden Filistinli...

 

Türkiye’miz ve bilhassa İktidarımız tüm Siyonist ve Emperyalist Haçlı Küffar ile ve bilhassa Mısır, İran ve Suud vs. gibi ikiyüzlü Nifak yönetimleriyle zahiri ve batıni savaşa devam eden Filistinli kahramanların ve silahsız Filistinli mazlumların ahlarını değil dualarını alıcı adımlarını açık ve net atmaya devam etmelidir!

Siyonist İtrail’in güçlenmesine sebep olacak Ülkemizdeki NATO üstlerinin İtrail’in kullanmasına asla izin vermemeli ve ekonomik ambargoyu acilen artırmalıdır!

İktidarımız seçim sonuçlarından şayet ders aldıysa Mazlum Filistin halkının çığlığına eylemleriyle koşarken diğer yandan da içimizdeki kriptoların tuzağıyla yıllar önce gerekli dikkati göstermediğimiz için toplumun farklı kesimlerinde oluşan mazlumzedelerin dualarını alıcı adımları acilen atmalıdır!

Sandıklara gitmeyen veya gidenlerin de desteklemediği bu milyonlarca küskün mazlumlarımız;

-Süresiz...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Neslimizin çoğalması İstiklal ve İstikbal meselemizdir! 24 Mayıs 2024 | 206 Okunma Gündem Rabıta değil irtibattır! 17 Mayıs 2024 | 330 Okunma Devletlerin ve İktidarların gücü de, ömrü de Adalet’tir! 10 Mayıs 2024 | 287 Okunma Halkımızın İktidarımızdan Bekledikleri 03 Mayıs 2024 | 385 Okunma Şayet ders alınsaydı (2) 26 Nisan 2024 | 340 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar