28 Mayıs mevzisi-5: Erdoğan düşmanlığının kilitlendiği hapishane

Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun ve Sayın Meral Akşener’in program, strateji ve siyasetleri nedir diye sorsak, acaba “Tayyip Erdoğan düşmanlığı” dışında bir yanıt var mı? Birçok...

Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun ve Sayın Meral Akşener’in program, strateji ve siyasetleri nedir diye sorsak, acaba “Tayyip Erdoğan düşmanlığı” dışında bir yanıt var mı? Birçok insanımızın da buraya kilitlendiği görülüyor: Tayyip Erdoğan gitsin de, ne olursa olsun!

Nedenleri üzerinde durmayacağız. “21 yıla yaklaşan bir yönetim artık değişsin” isteği, geçim derdi, dünya merkezlerinden yürütülen yoğun propaganda ilk akla gelenler.

Tayyip Erdoğan düşmanlığı, bir çözüm mü?

Asıl önemli olan soru bu olmalı. Çünkü Türkiye, köklü çözüm arayışına girmiştir. Çıkmazda olan bir sistem var: ABD’nin dayattığı 1980’de kurulan Dünya Ekonomisiyle Bütünleşme Programının sonuna geldik. Yine ABD’nin dayattığı bölünmeye karşı kesin başarının eşiğindeyiz. Türkiye’nin önünde Güçlü Devletin inşası ve Üretim Devrimi var.

Bu koşullarda Tayyip Erdoğan düşmanlığı, önümüze bir çözüm koymuyor, sırf karşıtlığa dayanan, olumsuz denen, olumsuz bir program. Düşman olduğunuz bir yönetici var ama omuz vereceğiniz bir çözüm yok! Dahası, Tayyip Erdoğan düşmanlığı saplantısıyla yeniden ABD emperyalizminin dayattığı programa bağlanıyorsunuz.

Türkiye’nin yakıcı çözüm arayışına hiçbir yanıt yok, program yok, strateji yok, siyaset yok, yalnız ve yalnız Tayyip Erdoğan düşmanlığı var.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Voleybolcuların kadın devrimi 04 Eylül 2023 | 943 Okunma Yabancı düşmanlığını ve ırkçılığı besleyen zeminin yıkıldığı bir dünyaya doğru 26 Ağustos 2023 | 15 Okunma Bayramlarda emanet aldığımız değerler gelecek kuşaklara armağan olur 28 Haziran 2023 | 70 Okunma Kerem ile Aslı’nın NATO ile LGBT’ye karşı mücadelesi 23 Haziran 2023 | 209 Okunma Prof. Dr. Fehmi Katırcıoğlu’nun Mektubu: Üçüncü cinsiyet biyokültürel savaş malzemesi 22 Haziran 2023 | 546 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar