FETÖ Arnavutluk’ta kök salıyor

FETÖ’nün Arnavutluk yapılanması ile ilgili iki elin parmaklarından daha fazla yazı kaleme aldık. Devletimiz, Arnavutluk’taki muhataplarına, bu konu hakkında her türlü bilgi ve belgeyi sundu. Defalarca uyarılarda bulundu. Gelin...

FETÖ’nün Arnavutluk yapılanması ile ilgili iki elin parmaklarından daha fazla yazı kaleme aldık. Devletimiz, Arnavutluk’taki muhataplarına, bu konu hakkında her türlü bilgi ve belgeyi sundu. Defalarca uyarılarda bulundu. Gelin görün ki istediğimiz yönde, beklediğimiz doğrultuda hiçbir gelişme olmadı, olmuyor. 

Darbe girişimine karışan bazı isimlere de ev sahipliği yapan, Arnavutluk’taki FETÖ yapılanması, maalesef, gün geçtikçe kuvvetleniyor. Arnavutluk, her geçen gün daha fazla, FETÖ firarileri için “güvenlik bir üs” haline geliyor.

Şöyle ki…

Arnavutluk hükümeti, FETÖ bağlantılı yüzlerce firariye Arnavutluk pasaportu verdi. FETÖ okullarında dönen yasadışı işlere hiçbir müdahalede bulunulmuyor. 

Dahası var.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Siz hepiniz, ben tekim! 28 Eylül 2022 | 45 Okunma Batı, bildiğimiz gibi 21 Eylül 2022 | 69 Okunma Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ın “Batı Türkistan” ziyareti… 14 Eylül 2022 | 229 Okunma Al-ver, Bosna’ya can ver 07 Eylül 2022 | 79 Okunma Türkiye’nin “Batı Türkistan” yaklaşımı 31 Ağustos 2022 | 155 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar