FETÖ Arnavutluk’ta kök salıyor

FETÖ’nün Arnavutluk yapılanması ile ilgili iki elin parmaklarından daha fazla yazı kaleme aldık. Devletimiz, Arnavutluk’taki muhataplarına, bu konu hakkında her türlü bilgi ve belgeyi sundu. Defalarca uyarılarda bulundu. Gelin...

FETÖ’nün Arnavutluk yapılanması ile ilgili iki elin parmaklarından daha fazla yazı kaleme aldık. Devletimiz, Arnavutluk’taki muhataplarına, bu konu hakkında her türlü bilgi ve belgeyi sundu. Defalarca uyarılarda bulundu. Gelin görün ki istediğimiz yönde, beklediğimiz doğrultuda hiçbir gelişme olmadı, olmuyor. 

Darbe girişimine karışan bazı isimlere de ev sahipliği yapan, Arnavutluk’taki FETÖ yapılanması, maalesef, gün geçtikçe kuvvetleniyor. Arnavutluk, her geçen gün daha fazla, FETÖ firarileri için “güvenlik bir üs” haline geliyor.

Şöyle ki…

Arnavutluk hükümeti, FETÖ bağlantılı yüzlerce firariye Arnavutluk pasaportu verdi. FETÖ okullarında dönen yasadışı işlere hiçbir müdahalede bulunulmuyor. 

Dahası var.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Beyaz esaret! 26 Ocak 2022 | 23 Okunma Arnavutluk’tan ne istiyoruz? 19 Ocak 2022 | 357 Okunma FETÖ Arnavutluk’u ele geçiriyor 12 Ocak 2022 | 281 Okunma FETÖ Arnavutluk’ta kök salıyor 05 Ocak 2022 | 544 Okunma Hodri meydan 29 Aralık 2021 | 48 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar