Uzay kabinesi! Elon Musk'tan Engin Altay'a iş teklifi gelir mi?

Genel Başkanlarını devirmek için “çok gizli!” toplanan isimlerin Zoom buluşması kısa süre içerisinde sızdı. Bu isimlerden bazıları seçimi kazansalardı cumhurbaşkanı...

Genel Başkanlarını devirmek için “çok gizli!” toplanan isimlerin Zoom buluşması kısa süre içerisinde sızdı. Bu isimlerden bazıları seçimi kazansalardı cumhurbaşkanı yardımcısı, bakan olacaklardı. Şimdi soruyorum, kendi içlerindeki basit bir buluşmayı bile saklayamayan bu kadro ülkenin gizli bilgilerini nasıl saklayacaktı?

14 ve 28 Mayıs seçimlerinde ağır darbe yiyen CHP’de kazan artık iyice kaynıyor. Genel Başkanları Kemal Kılıçdaroğlu’nu devirmek için partinin önemli isimleri toplantılarına başladı. Bunlardan biri önceki gün internete görüntülü sızdı. Toplantıda, Ekrem İmamoğlu ile birlikte Engin Altay, Onursal Adıgüzel, Bülent Tezcan, Tekin Bingöl, Muharrem Erkek, Gökhan Günaydın gibi partinin ağır toplarının olduğu isimlerin yer aldığı görüldü.

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu başkanlığında, Gökhan Günaydın’ın moderatörlüğünde Zoom’da buluştu bu isimler. Partiyi olağanüstü kongreye götürmek için neler yapacaklarını planlayacaklardı. Bir yol haritası belirledikleri görülüyor.

"ENGİN ABİ YİNE UZAYDASIN!"

Valla görüntünün içerisinde gülünecek o kadar çok şey vardı ki… Zaten kendileri de gülüyor. Devrik Genel Başkan Yardımcısı Engin Altay’ın uzaydan bağlandığı görülüyor! Ben demiyorum, bunu yine partinin devrik genel başkan yardımcılarından Onursal Adıgüzel söylüyor: “Engin abi yine uzaydasın!” Altay’ın arkasında bir uzay görüntüsü bulunuyor. Bu da tabii ki kimsenin dikkatinden kaçmıyor.

Ekrem İmamoğlu’nun bir görüntü dikkatini çekiyor; “Bu arkadaş kim?” diye soruyor.  Acaba içeride bir sızma mı vardı paniği başlıyor. Belki görüntüsü gelmeyen kişi Selin Sayek Böke’ydi. Ama emin olamıyorlar. Toplantının ciddiyeti böyle başlıyor.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Yabancı bakıcı çocuğunuzu döverse sınır dışı edilir mi? 25 Ağustos 2023 | 101 Okunma Münevver Karabulut'a mezarda bile rahat yok 18 Ağustos 2023 | 119 Okunma "Bu filmde çok cami var" deyip bir kadını linç ettiler! 09 Ağustos 2023 | 988 Okunma Tatilde bitmeyen üç korku dolu gece! 28 Temmuz 2023 | 168 Okunma Uzay kabinesi! Elon Musk'tan Engin Altay'a iş teklifi gelir mi? 21 Temmuz 2023 | 166 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar