BU KRİZ ARTIK MİLLİ GÜVENLİK MESELESİDİR

Bu kriz geliyor diye kaç haftadır yazıp çiziyordum. Trabzonspor-Fenerbahçe maçında yaşananlar daha büyük olayların habercisidir. Bu iş artık milli güvenlik meselesidir.Haftalardır Türk futbolundaki...

Bu kriz geliyor diye kaç haftadır yazıp çiziyordum. Trabzonspor-Fenerbahçe maçında yaşananlar daha büyük olayların habercisidir. Bu iş artık milli güvenlik meselesidir.

Haftalardır Türk futbolundaki gerginlikleri yüreğim ağzımda izliyordum. İnşallah birilerinin canından olmasına neden olmaz derken, Trabzon’dan Türkiye’yi sarsan şok görüntüler geldi.

JANDARMA MI POLİS Mİ?

Elinde bıçakla sahaya inen taraftar ya bir futbolcuyu öldürseydi? Ya ellerinde silahla içeriye birileri girseydi? Maçta dikkatimi çeken farklı gözlemlerim oldu. Mesela yeteri kadar çevik kuvvet sahada var mıydı?

Stadın olduğu Ortahisar ilçesi jandarma bölgesiyse, ben niye hiç jandarma görmedim? O zaman polis mi jandarma mı yeterli güvenlik önlemlerini almamakla suçlu? Yazık çok yazık! Merak ediyorum, sorumlu kim ilan edilecek.

CEZA VERİLECEK Mİ?

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
FATURAYI NEDEN FUTBOLSEVERLER ÖDEDİ? 19 Nisan 2024 | 87 Okunma ARTIK HAYALLERİMİZİ KONUŞMA ZAMANIDIR 05 Nisan 2024 | 85 Okunma FENERBAHÇE’Lİ TARAFTARLARIN HAKİMLE BAŞI DERTTE! 29 Mart 2024 | 361 Okunma BU KRİZ ARTIK MİLLİ GÜVENLİK MESELESİDİR 22 Mart 2024 | 337 Okunma Seçime gidiyoruz ama unutmamamız gereken bir konu var? 15 Mart 2024 | 126 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar