"Bu filmde çok cami var" deyip bir kadını linç ettiler!

Şu hazımsızlık ne zaman geçecek bilemiyorum. Bir engellinin başarısının anlatıldığı filmi siyasete alet ederek, bir kadının nasıl darp edildiğini anlatacağım size.Serkan Bayram’ın bebekken...

Şu hazımsızlık ne zaman geçecek bilemiyorum. Bir engellinin başarısının anlatıldığı filmi siyasete alet ederek, bir kadının nasıl darp edildiğini anlatacağım size.

Serkan Bayram’ın bebekken buğday tarlasında çıkan yangında vücudunun büyük bir bölümünde kalıcı yanıklar oluştu ve ellerini kaybetti. Azmetti okudu. Önce avukat oldu. Siyasete atıldı. Şimdi ise AK Parti İstanbul Milletvekili. Onun bu azmi, sahneye taşındı. Hikâyesinin anlatıldığı “Buğday Tanesi” filmi büyük ilgi gördü. Şu an Netflix’de izlenme rekorları kırıyor.

Serkan Bayram, bu projesinde tüm engellilere rol model olmak istedi. Onları bu azmiyle motive etmeye çalışıyor. Bu kapsamda Mersin Yenişehir’de bir site, filmi bahçesinde oturanların izlemesi için Serkan Bayram’dan istedi. Bayram memnuniyetle kabul etti.

“SENİ ÖLDÜRÜRÜZ”

İşte ne olduysa bundan sonra başlıyor. Site sakinleri filmi izledi. Filmin bitmesiyle birlikte bir grup sitenin içinde toplandı. Kapalı olan restoranın elektriğini açmaya çalıştılar. Alkışlar yaparak kapıyı kırdılar. Görevliler hemen sitenin kadın yöneticisi Derya Altıner’e haber verdiler. Altıner, hızla olayın yaşandığı yere geldi. Grup, Altiner’i darp etmeye başladı. “Seni öldürürüz” diye tehditler savurdular.

“SEÇİM PROPAGANDASI YAPMAK İSTEDİN”

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Yabancı bakıcı çocuğunuzu döverse sınır dışı edilir mi? 25 Ağustos 2023 | 101 Okunma Münevver Karabulut'a mezarda bile rahat yok 18 Ağustos 2023 | 119 Okunma "Bu filmde çok cami var" deyip bir kadını linç ettiler! 09 Ağustos 2023 | 988 Okunma Tatilde bitmeyen üç korku dolu gece! 28 Temmuz 2023 | 168 Okunma Uzay kabinesi! Elon Musk'tan Engin Altay'a iş teklifi gelir mi? 21 Temmuz 2023 | 166 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar