Trump’ın cin şişesinden, Brunson bahanesi çıktı!!!

Ne olduysa oldu. Papaz Brunson cezaevinden çıkar çıkmaz oldu. Adeta cin şişeden çıktı, dolar da zirvelere çıktı ve hızla yükselerek 6 lirayı geçti. Dolar bir senelik yükselişini, bir haftada...

Ne olduysa oldu. Papaz Brunson cezaevinden çıkar çıkmaz oldu. Adeta cin şişeden çıktı, dolar da zirvelere çıktı ve hızla yükselerek 6 lirayı geçti. Dolar bir senelik yükselişini, bir haftada gerçekleştirdi. O zaman bu iş Papaz Brunson’ın vebali ise, iyi bir iş anlaşması yapılmadığı düşünülerek, Papaz’ın dışarıya çıkarılıp elektronik kelepçeyle serbest bırakılması, krizi tetikleyen bir sebep olmuştur. 

Madem ki Men Dakka Dukka diyerek cevap verilmesi gerekiyor, bu işin çözümü de papazı tekrar içeriye tıkarak, şişeden çıkan cin gibi tekrar şişeye koyup, tıpasını da sımsıkı bastıralım, o zaman belki dolar eski yerine hızla geri döner. Bunların anladığı dil buysa, o dilden cevap vermek gerekir. Hiçbir kural tanımayan bu haydut devlet ve sarı şeytana verilecek cevap bu şekilde olmalıdır.

Halbuki bu işin karşısında gerçek ciddi bir devlet ve müttefik varmış gibi düşünerek, çözmek üzere ABD’ye giden bakanlar ve yardımcıları, papaz Brunson’ı cezaevinden ev hapsine çıkardıkları için bir çözüm ve bir mutabakat teklifi beklerken, karşılarında ciddi bir muhatap dahi bulamadılar. 

İki hafta önceki Trump’ın yardımcısı Mike Pence konuşmasında, Andrew Brunson’ın seyirciler arasında olan kızı Jacqueline Brunson’a da seslendi.

Jacqueline sana söz veriyorum. Babana da dün söylediğim gibi, Başkan Trump ve ben, tamamen serbest kalıp, ailesine ve ülkesine dönünceye kadar çalışmaya devam edeceğiz, Türkiye’ye karşı her türlü baskıyı uygulayacağız dedi ve bir günde %20’lik bir Dolar, Euro ve Altın yükseliş rallisi başladı. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Başkanımız, danışmanlarının ve parti yönetiminin dışındaki 81 milyonun düşüncelerini de dikkate almalıdır 10 Ekim 2018 | 10.271 Okunma FETÖ iltisaklı atamalar, halkın Erdoğan’a olan güvenini sarsıyor 09 Ekim 2018 | 14.870 Okunma Bütün kamu kurumlarında ve özellikle üniversitelerde FETÖMETRE uygulanmalıdır!!! 04 Ekim 2018 | 8.286 Okunma FETÖ yönetimi ablalara mı devredildi? 03 Ekim 2018 | 9.953 Okunma Gazeteci Yazarlar Vakfı, New York’ta paralel BM toplantısı yaptı 02 Ekim 2018 | 5.772 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar