İsrail çekiliyor…

 Terör devleti İsrail 7 Ekim tarihinden bu tarafa Gazze’de katliam yapıyor. Filistinli halkı aç susuz bırakmakla kalmıyor adeta soykırım yapıyor. Dünyanın tüm zalimleri İsrail’i desteklemesine rağmen...

 

Terör devleti İsrail 7 Ekim tarihinden bu tarafa Gazze’de katliam yapıyor. 

Filistinli halkı aç susuz bırakmakla kalmıyor adeta soykırım yapıyor. Dünyanın tüm zalimleri İsrail’i desteklemesine rağmen onurlu bir avuç Filistinli bu soykırımcı devlete direniyor. Siyonist devletin bu yaptıkları dünya vicdanını da uyandırdı. İnsaf sahip insanlar ayağa kalktı. Bu katliama dur diyor. Başta ülkemiz olmak üzere dünyanın dört bir yanında göstericiler ayağa kalktı. 

ABD ve Avrupa’daki göstericiler ülkemizden daha çok ses getiriyor. Maalesef biz halk olarak gerekli tepkiyi koyamıyoruz.

Tüm yokluğa rağmen İsrail Devleti  Hamas ile anlaşmak zorunda kalacak. Gazze’den çekilecek. Refah’tan da çekilmeye başladı. 

İsrail ordusunun, Gazze Şeridi’nin güneyinde 1 milyondan fazla yerinden edilmiş Filistinlinin sığındığı Refah kentindeki bazı mahalleleri boşaltmaya başladığı duyuruldu.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Baldız, bacanak belediyeciliği! 09 Mayıs 2024 | 476 Okunma İsrail çekiliyor… 07 Mayıs 2024 | 584 Okunma Ekrem Bey CHP’de Kongre ister mi? 05 Mayıs 2024 | 340 Okunma Urfalı Hasan ve ABD’li akademisyenler… 02 Mayıs 2024 | 519 Okunma Milli Eğitim şimdi milli oldu... 30 Nisan 2024 | 601 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar