Küresel kötülük projeleri

Allah’ın dinini referans alarak Allah’ın kullarını Allah’ın dininden koparmaya çalışan bütün kurum ve kuruluşlar, birer kötülük projesidirler.Küresel kötülük projelerinin...

Allah’ın dinini referans alarak Allah’ın kullarını Allah’ın dininden koparmaya çalışan bütün kurum ve kuruluşlar, birer kötülük projesidirler.

Küresel kötülük projelerinin amaçları; sömürülebilirlik kabiliyetini artıracak sömürge aydınları yetiştirmektir. Din bağının, aile ağının, ümmet bağının yerine ve önüne geçen yapı bağlarıyla insanları birbirine bağlayan oluşumlar, kuruluşlar, küresel kötülüğün birer projesidirler.

Küresel kötülük projelerinin birer versiyonu olan yapılar hiç fakiri sevmezler. Onların kapıları fakirlere daima kapalıdır. Zenginleri sömürebilmek için zenginlerin çocuklarına kapılarını açarlar. Cari sistemin etkili ve yetkilileri ele geçirmek için onların çocuklarına kapılarını açarlar. Şunu bilelim ki; kapıları fakirlerin çocuklarına kapalı olan yapılar, küresel kötülüğün birer projesidirler. Onların nezdinde gâvura gâvur demek suçtur. Onlar Hıristiyanları, Yahudileri Müslümanlara tercih ederler.

Hıristiyanları, Yahudileri Müslümanlara tercih etmek, İslâm dininin dışında yeni bir din edinmektir.

Küresel kötülük projelerine umut bağlayanlar, kendilerine hakikatleri hatırlatanlardan nefret ederler. Rabbimiz haber veriyor:

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Dostlukları menfaatleri kadar olanlar (1) 19 Haziran 2019 | 78 Okunma Mazluma benzeyen zalimler 12 Haziran 2019 | 51 Okunma Her bayram binbir dermandır 05 Haziran 2019 | 20 Okunma Gâvurların razı olduğu dinden Allah’a sığınırız 29 Mayıs 2019 | 116 Okunma Hayâmız bizim muhafızımızdır 22 Mayıs 2019 | 58 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar