Dönüşemeyen evliliklerin kaçınılmaz sonu

2019, ünlüler dünyasındaki evlilikler açısından pek de uğurlu bir yıl sayılmaz. Öyle çok çift boşandı ki artık isimlerini sıralayamıyorum. Gerçi boşanmak çok kolay. Hele mahkemeye...

2019, ünlüler dünyasındaki evlilikler açısından pek de uğurlu bir yıl sayılmaz. Öyle çok çift boşandı ki artık isimlerini sıralayamıyorum.

Gerçi boşanmak çok kolay. Hele mahkemeye anlaşmalı gidiyorsanız sadece 5 dakika sonra duruşma salonundan boşanmış bir çift olarak çıkıyorsunuz.

Şimdi de Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı boşanıyor. Duruşmaları yarın. Daha önce birkaç kez zaten boşanmanın eşiğinden dönmüşlerdi. Sadece 9 aydır evlilerdi. Peki ne oldu da daha 1 yılı bile doldurmadan boşanmaya karar verdiler?

Birkaç yerde asıl sebebin kıskançlık olduğu yazıldı, çizildi. Sinan Akçıl’ın eski sevgilisi Hadise’den bahsetmesi fitili ateşledi dendi. Burcu Kıratlı’nın Adana’da çekilecek bir diziden gelen teklife evet demesi, Sinan Akçıl’ın ise buna karşı çıkması da bir başka sebep olarak gösterildi.

Sebep ne olursa olsun ortada 9 ayda bitmiş bir evlilik var. Ve ne yazık ki dönüşemeyen evlilikleri her zaman aynı son bekliyor. Boşananların büyük çoğunluğu aşk evliliği yaptığını söylüyor. Aşkın bittiği noktada ne yapacaklarını bilemedikleri için ayrılmayı seçiyorlar.

Genellikle bu ayrılık da çok sancılı, hakaret dolu, olaylı oluyor. Tabii buradan dönüşebilmeyi, “Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak, eskisi gibi el ele olmayacağız, flört eder gibi gezmeyeceğiz” şeklinde algılamayın lütfen.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kaygı ve stres işte Y kuşağı 02 Temmuz 2020 | 115 Okunma İçinde az da olsa sevgi kalmış mıdır? 30 Haziran 2020 | 101 Okunma İlişkide psikolojik şiddetin türleri 27 Haziran 2020 | 75 Okunma Kanat Challenge'da Ümit Besen farkı 25 Haziran 2020 | 78 Okunma Virüsü fırsat bilip kuzenimle aldattı 23 Haziran 2020 | 492 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar