Kılıçdaroğlu, ‘Muharrem’i ince ince doğramış

Halk TV'nin bir önceki Genel Yayın Yönetmeni olan Şaban Sevinç, katıldığı canlı yayında Kılıçdaroğlu CHP'sinin, kendi adaylarını nasıl sansürlediklerini şöyle itiraf etti: "CHP...

Halk TV'nin bir önceki Genel Yayın Yönetmeni olan Şaban Sevinç, katıldığı canlı yayında Kılıçdaroğlu CHP'sinin, kendi adaylarını nasıl sansürlediklerini şöyle itiraf etti:


"CHP yönetimi, Muharrem İnce'ye mobbing uyguladı. 24 Haziran 2018 seçimlerinde Muharrem İnce il il geziyor, günde 3 miting yapıyor; biz de Halk TV olarak yayınlıyoruz. Genel Merkez'den bana telefon açılıyor. 'Niye bu kadar yayınlanıyor. Niye bu kadar yer veriliyor' deniyor. Adam daha kampanya yaparken 'İnce'yi niye bu kadar gösteriyorsun? Başımıza bela mı edeceksin?' deniyor.

Bana bunu diyen CHP Genel Başkan Yardımcısı."
Bu itiraftan çıkan üç sonuç var: Bana bunu diyen CHP Genel Başkan Yardımcısı."
Bu itiraftan çıkan üç sonuç var: Bir, Kılıçdaroğlu'nun derdi gerçekten seçim kazanmak değil, genel başkan koltuğunu kaybetmemek. Öyle ki CHP'nin adayını, CHP'nin fonladığı kanalda sansürlemişler.

....

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Ömer Halisdemir’i de mi protesto edecektiniz? 19 Temmuz 2021 | 4.509 Okunma O geceyi çay içip TV’den izleyenler ‘tiyatro’ diyor 15 Temmuz 2021 | 345 Okunma Galatasaray’a bu kötülüğü yapmayın 13 Temmuz 2021 | 1.475 Okunma Sivas sizi bekliyor 12 Temmuz 2021 | 418 Okunma Kılıçdaroğlu, ‘Muharrem’i ince ince doğramış 09 Temmuz 2021 | 6.289 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar