Eğlence ve pratiklik bir arada

BMW X2, kompakt ölçüleriyle şehir içinde pratik kullanım imkanı sunarken, yüksek oturma pozisyonu ve SUV algısı veren nitelikleriyle ilave avantajlar getiriyor.ŞIK VE KONFORLUBMW, son dönemde bütün sınıflarda bir...

BMW X2, kompakt ölçüleriyle şehir içinde pratik kullanım imkanı sunarken, yüksek oturma pozisyonu ve SUV algısı veren nitelikleriyle ilave avantajlar getiriyor.

ŞIK VE KONFORLU

BMW, son dönemde bütün sınıflarda bir ürün sunmak ve farklı tüketici eğilimlerine yanıt vermek için oldukça agresif bir stratejiyle yeni modelleri art arda pazara sundu. X2 bu planlamanın bir ürünü. Benim uzun bir parkurda izlenim sürüşü gerçekleştirdiğim metalik turuncu renkteki otomobilin tam model adı, BMW X2 sDrive 16d idi. Araçta M Sport X paketi bulunuyordu.

İç mekanda siyah alcantara, kumaş koltuklar şıklık ve konforu bir arada sunuyor. Otomobilin standart donanımı gayet yeterli. Bu donanımlar arasında geri görüş kamerası, bagaj kapağı açma düğmesi, çok fonksiyonlu direksiyon, otomatik klima, fren fonksiyonlu cruise control, sürüş asistanı, aydınlatma ve led paketleri de vardı.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Eğlence ve pratiklik bir arada 22 Şubat 2021 | 79 Okunma Ruhban Okulu bu yıl açılabilir 20 Şubat 2021 | 196 Okunma Amerikan karşıtlığı rekor düzeye ulaştı 18 Şubat 2021 | 328 Okunma Türkiye 50 yıl daha savaşsın istiyorlar 16 Şubat 2021 | 224 Okunma Başarı tasarımda gizli 15 Şubat 2021 | 89 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar