Suç örgütünün büyük resim arşivi

Çete liderliğinden yakalanan Ayhan Bora Kaplan'ın polis sorgusu, çok başlar yakacağa benziyor.Dışarı sızanlar, bazılarını siz deyin tutuşturdu, ben diyeyim kızdırdı.Adı karışan eski Ankara...

Çete liderliğinden yakalanan Ayhan Bora Kaplan'ın polis sorgusu, çok başlar yakacağa benziyor.

Dışarı sızanlar, bazılarını siz deyin tutuşturdu, ben diyeyim kızdırdı.

Adı karışan eski Ankara Başsavcısı, şimdi Yargıtay üyesi Yüksel Kocaman, 'intikam operasyonu' diyor. 'Mafya babasından villa, araba alacak adam olmadığını; bir kere tanıştığını, babadan zengin olduğunu' da ekliyor.

FETÖ'nün canını yaktığı için kendisini hedef alan bir büyük kumpasmış yani. Bir de Süleyman Soylu'ya operasyon çekildiğini düşünüyormuş.

Pervasız bir suç örgütüne operasyonun ucu, dünün Başsavcı'sıyla İçişleri Bakanı'na çıkabilir, bunda bir gariplik yok sanki. Aklamaya çalışırken daha da batıran bir savunma değil mi? Ne münasebet!

Büyük resim yine bulundu. Ama büyük oyunu bozmak, bu kez zor görünüyor.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
50+1 şartından kurtulmak için mi hepsi? 29 Eylül 2023 | 755 Okunma Gençlere iki müjdeden biri gerçekçi 28 Eylül 2023 | 932 Okunma Emekliye gelince tekleyen sistem 27 Eylül 2023 | 972 Okunma Mafya babalarına imrendirirseniz olacağı bu 26 Eylül 2023 | 4.052 Okunma Olacaksan kâinat güzeli olacaksın 23 Eylül 2023 | 229 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar