Abdülhamid neden tahammül etmeye devam edecek?

Ahmet Hamdi Tanpınar’ın meşhur sözü artık bir atasözüne döndü: “Türkiye, evlatlarına kendisinden başka bir şeyle meşgul olmak imkanını vermiyor.”Avrupa Şampiyonluğu final...

Ahmet Hamdi Tanpınar’ın meşhur sözü artık bir atasözüne döndü: “Türkiye, evlatlarına kendisinden başka bir şeyle meşgul olmak imkanını vermiyor.”

Avrupa Şampiyonluğu final maçı öncesinde bile…

Bu yazı yazılırken maç henüz başlamamıştı. Ama turnuvanın yıldızlarından olduğu kesin olan Türkiye’nin 23 yaşındaki Ebrar Karakurt’un Avrupa Şampiyonluğu dışında bir meşguliyeti daha var: Türkiye’nin bitmeyen tartışmaları.

Bilmeyenler için küçük bir özet yapmak gerekirse…

Ebrar, yarı finale çıktıktan sonra sosyal medya hesabından sevincini paylaştı: "Savaşa savaşa kazanıyoruz"

Adı Abdülhamid olan bir kullanıcı da altına "Müslüman Türk Milleti olarak sana tahammül etmeye devam ediyoruz..." yazdı.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kaybettiğin Cumhurbaşkanı’na dön bir daha bak 23 Eylül 2023 | 1.605 Okunma Geriye sadece bir sigara tabakası kalmıştı 16 Eylül 2023 | 223 Okunma İnsanlık nasıl geriye gider? 12 Eylül 2023 | 127 Okunma KGB neden Selanik’teki Atatürk’ün evine sabotaj planı hazırlamıştı? 11 Eylül 2023 | 897 Okunma Abdülhamid neden tahammül etmeye devam edecek? 04 Eylül 2023 | 624 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar