Veba saçmaya devam eden CHP paspası

Ah Ali Babacan ah…          Seni ekonomist sanıyorduk elinde hançeriyle gezen bölücü, kürtçü bir komedyen çıktın… CHP projelerinde başarılı bir figüran olabilmek için...

Ah Ali Babacan ah…

          Seni ekonomist sanıyorduk elinde hançeriyle gezen bölücü, kürtçü bir komedyen çıktın… CHP projelerinde başarılı bir figüran olabilmek için kendini parçalıyorsun. İngiltere Büyükelçisiyle kapalı kapılar ardındaki istişarelerle kurduğun DEVA’dan çok VEBA üreten partini CHP’den aferin almak uğruna paspas ettin. CHP geliyor gidiyor ihanet çizgisinde yürüdüğü ayağını o paspasa siliyor.

          Kemal Kılıçdaroğlu gibi bir adam “Ali Babacan ve Ahmet Davutoğlu ile Millet ittifakı’nın öngördüğü ortak noktalarda benzerliklerimiz çok fazla. Hatta yüzde 99 oranında diyebilirim” diyorsa senden DEVA çıkar mı?

Olsa olsa Türkiye’ye VEBA saçarsın…

          Ali Babacan bu ülkede Dışişleri Bakanı ve Ekonomi Bakanlığı yaptın. Ama bu zekâ düzeyiyle nasıl yaptın gerçekten çok merak ediyoruz.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Terörist Demirtaş'tan miting talimatı alanlar 26 Kasım 2021 | 122 Okunma Börek, poşet ajansının oyuncusu 25 Kasım 2021 | 67 Okunma CHP'liler ölürse PKK televizyonuna kim çıkacak? 24 Kasım 2021 | 140 Okunma CHP'nin kokuşmuş fikirleri! 23 Kasım 2021 | 106 Okunma Haine müjde olarak doğan gani gani hainler... 22 Kasım 2021 | 704 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar