Asıl sen kimsin LAN

Alçak düşüncelerin sembolü olan Can Ataklı ismindeki gazeteci müsveddesi çıkıyor ve şehit babasına "Kimsin lan kimsin. Şehit babası olunca canının istediğini söylemeye hakkın mı var?" diye hakaret ediyor.

“Denilmiştir,
Can sağ iken yurt vermeyiz düşmana
Hem sütünden hem kanından hem canından
Bu sende ki huy oğul”

Mehmet Aslan isminde gariban bir baba, evladını bu vatan, millet, bayrak için şehit veriyor ve acısı yüreğini kanatırken oğlunun cenaze töreninde eline mikrofonu alıyor ve oğlunun PKK’lı katilleriyle iş tutanlara sesi titreyerek şöyle sesleniyor: “Demirtaş ve Kavala'ya özgürlük isteyenlere hakkımı helal etmiyorum.”


Selahattin Demirtaş, yüzlerce vatan evladını azmettirdiği PKK’lılara şehit ettiren bir terörist, Osman Kavala ise terör örgütü PKK’nın yurt içi ve dışı toplantılarında başaktör ve PKK’nın televizyon kanallarında propagandist bir ajan iken… Yani bu kişiler gariban babanın şehit edilen evladının katilleri… Şehit babası, bu terör örgütüyle iş tutanlara, bunlara selam yollayanlara, cezaevinde ziyaret edenlere evladını kaybetmenin acısıyla tepki gösteriyor.

Bunun karşısında ne mi oluyor?

Şehit babasına karşı alçak bir ses yükseliyor.

Alçak düşüncelerin sembolü olan Can Ataklı ismindeki gazeteci müsveddesi çıkıyor ve şehit babasına "Kimsin lan kimsin. Şehit babası olunca canının istediğini söylemeye hakkın mı var?" diye hakaret ediyor.

Can Ataklı dünyada paketi açılmış ve açılmamış ne kadar küfür varsa sana ithaf ediyorum.

Asıl sen kimsin lan?

PKK’lı mısın, FETÖ’cü müsün, Rum musun, Ermeni mi, Siyonist mi? Ağzını açıyor bunları savunuyorsun, kıçını yayıyor bunların avukatlığını yapıyorsun.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Tartışılan başıboş sokak köpekleri meselesi ve istismarları 28 Mayıs 2024 | 1.330 Okunma DEM 4 sorunun cevabını 4 gözle bekliyor 24 Mayıs 2024 | 6.627 Okunma DEM’li avarel ve medya çetesinin ikiyüzlülüğü 16 Mayıs 2024 | 5.951 Okunma Asıl sen kimsin LAN 27 Aralık 2023 | 4.780 Okunma Ey yargı! Kılıçdaroğlu’nun sicilini mi temizlemeye çalışıyorsun? 18 Aralık 2023 | 2.205 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar