Türk-İslam düşmanlarının canı Canan'ı!

Türkgün Gazetesi Yazarı Yıldıray Çiçek'in bugünkü (13.05.2022)''Türk-İslam düşmanlarının canı Canan'ı!'' başlıklı yazısı.

Türk-İslam düşmanlığının sembolleşmiş ismi CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nun yargılandığı davaların sonuçları belli oldu. Yargıtay 3. Ceza Dairesi, Canan Kaftancıoğlu'na 5 ayrı suçtan verilen 9 yıl 8 ay 20 günlük hapis cezasının 4 yıl 11 ay 20 gün olan bölümünü onadı.

Bu karar sonrası, böyle birini CHP İstanbul İl Başkanı yapan Kemal Kılıçdaroğlu "Partimizin tüm milletvekilleri, derhal İstanbul il başkanlığı binamıza doğru yola çıkın." Diyerek CHP milletvekillerini eyleme çağırdı.

Her türlü terör örgütüyle düşüp kalkan, militan eylem ve söylemleri olan, Türk milletinin milli ve manevi değerlerine düşman, Atatürk’e alerjili Canan Kaftancıoğlu’nun aldığı ceza gayet doğaldır. Böyle birinin aldığı ceza az bile…

Asıl sorgulanması gereken ise böyle zehirli düşünce ve fikirleri olan Canan Kaftancıoğlu gibi birisi Kemal Kılıçdaroğlu tarafından CHP İstanbul İl Başkanı yapmıştır?

Gerçi kimi kime şikâyet ediyoruz ki?

Kemal Kılıçdaroğlu’nun Canan Kaftancıoğlu’ndan ne farkı var ki?

Tek benzerlikleri soyadlarının “oğlu” bitişi mi?

Elbette hayır…

Kemal Kılıçdaroğlu ile Canan Kaftancıoğlu’nun ırkları aynı, soyları aynı, düşünceleri aynı, fikirleri aynı… Canan Kaftancıoğlu ne düşünüyorsa aynısını Kemal Kılıçdaroğlu, Kemal Kılıçdaroğlu ne düşünüyorsa aynısını Canan Kaftancıoğlu düşünüyor. CHP bugün terör örgütlerinin yuvası gibi gözüküyorsa bu ikilinin eylem ve söylemlerinin büyük bir payı vardır.

Canan Kaftancıoğlu gibi birinin Türkiye’nin en büyük ili İstanbul’da CHP İl Başkanı olması Atatürk’e nasıl ihanet edildiğinin, CHP’nin kimler tarafından işgal edildiğinin en büyük delilidir.

Onun arkasından kim ağlıyor, kim zırlıyor, kim tepki gösteriyor, kim feryat ediyorsa bu delilin güçlendirici figüranı ve suç ortağı odur…

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Sizin mahalle ihanet kokuyor, hain kaynıyor! 20 Mayıs 2022 | 894 Okunma PKK'lı sanatçı üzerinden etnik fitne 19 Mayıs 2022 | 166 Okunma Kahrolsun Canan'lı devran 18 Mayıs 2022 | 298 Okunma Kılıçdaroğlu boşa konuşmazmış. Bak sen! 17 Mayıs 2022 | 225 Okunma 'Mansur CHP'de mahsur' 16 Mayıs 2022 | 345 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar