Kemal Kılıçdaroğlu teröristi tanıyor, Cumhurbaşkanı'nı tanımıyor!

"Dün dünde kaldı cancağızım. Bugün yeni şeyler söylemek lazım.” (Mevlana C. Rumi) Nerede duruyorsun, kiminle berabersin, hangi emperyalist projeler peşinde koşuyorsun?

          "Dün dünde kaldı cancağızım. Bugün yeni şeyler söylemek lazım.” (Mevlana C. Rumi) Nerede duruyorsun, kiminle berabersin, hangi emperyalist projeler peşinde koşuyorsun? Türk siyasetinde bu sorular ve cevapları çok önemli bir hâle geldi. Çünkü siyasetteki ilişkiler ağına bakınca Türkiye’deki muhalefetin hükümeti devirmek adına her türlü kötülüğün içinde olabileceği ispatlanmıştır.

          Her türlü terör örgütüne el uzatan, Türkiye’ye ABD Başkanı Joe Biden’dan demokrasi dilenenler var. Tabii onların aradığı demokrasi ihanete yol açan, haine yol veren demokrasi anlayışı olduğu için Türkiye’deki demokrasiyi beğenmiyorlar.

          Son haftalarda Kemal Kılıçdaroğlu’nun kullandığı “sözde Cumhurbaşkanı” ifadesi Türkiye’de tartışılan gündem oldu.

         

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Senin kafandaki ne silahı? ABD, FETÖ, PKK? 19 Ocak 2021 | 864 Okunma Bu muhalefetin aklı ve karakteriyle hukuk aranmaz! 18 Ocak 2021 | 698 Okunma Şemsiyeden fitne yaratmaya kadar düştüler 16 Ocak 2021 | 4.303 Okunma Fethullah'ın kurşun askeri intikam peşinde! 15 Ocak 2021 | 1.902 Okunma Kemal Kılıçdaroğlu teröristi tanıyor, Cumhurbaşkanı'nı tanımıyor! 14 Ocak 2021 | 397 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar 1 yorum