Kahrolsun Canan'lı devran

Türkgün Gazetesi Yazarı Yıldıray Çiçek'in bugünkü (18.05.2022)''Kahrolsun Canan'lı devran'' başlıklı yazısı.

Türk siyasetine Kemal Kılıçdaroğlu’nun hediye ettiği kriminal tip olan CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nun üç davadan aldığı 4 yıl 11 ay hapis cezası Yargıtay tarafından onanınca Türkiye’nin güncellenmiş karanlık zihniyet haritası bir kez daha kendini gösterdi.

Kemal Kılıçdaroğlu “Canan Kaftancıoğlu gibi birisi nasıl CHP’de İl Başkanı olur?” sorgusunu yapabilmek için CHP’de zaten böyle bir iklim bırakmamıştı. Çünkü CHP’yi öyle bir raydan çıkardı ki, kendinin kadın versiyonu olan birini İstanbul gibi bir metropole il başkanı olarak atadı.

Canan Kaftancıoğlu’nda Türk-İslam düşmanlığı adına ne ararsan var…

Tüm eylemleri ve söylemleri radikal bir HDP’li gibi. Ama taşıdığı sıfat CHP İstanbul İl Başkanı. Büyük ihtimal Kemal Kılıçdaroğlu HDP ile ittifakını güçlü tutmak için böyle birini İstanbul İl Başkanı yaptı.

HDP Tunç Soyer için demişti ya “Tam aradığımız profil” diye… Canan Kaftancıoğlu da böyle bir profil işte…

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Muhafazakâr MHP ve Hüseyin Çelik zekâsı! 06 Temmuz 2022 | 768 Okunma Etiket elinde bekleyen fırsatçılar 05 Temmuz 2022 | 110 Okunma Fidayda Mansur Yavaş'ın mektupları 04 Temmuz 2022 | 341 Okunma Kandil ve Pensilvanya kokan ikili 01 Temmuz 2022 | 138 Okunma Tarlası çoktan sürülen Türk Ocakları 30 Haziran 2022 | 573 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar