"Hiç panik yok, çok eğleneceğiz çook!"

         CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Kuşoğlu, “Sayın genel başkanımız, adayımız, Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun sevgi ve...

         CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Kuşoğlu, “Sayın genel başkanımız, adayımız, Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun sevgi ve saygılarını iletiyorum. Hepinize saygılar sunuyorum” diyerek CHP’deki eğlenceyi başlattı.

         “Düğün Dernek” isimli sinema filminde “Hiç panik yok, çok eğleneceğiz çook!” diye bir replik var ya, işte onun gibi CHP’nin siyasi eğlence dünyamıza çok katkısı olacaktır.

         CHP gerçekten siyasi eğlence olarak sürekli üreten, kabiliyetli bir partidir. Rezillikleriyle kendine bu kadar güldüren başka bir parti de yoktur.

         CHP’ye dikkat ediyor musunuz, Cumhur İttifakı’na yönelik muhalefetini azgınlaştırdıkça, saldırılarını yoğunlaştırdıkça, iftiralarını savurdukça sürekli kendi kazdığı kuyuya düşüyor.

         Bazı medya kurumlarının işleyişi, kuruluşu, yönetimi, yapısı üzerinden Cumhur İttifakı’na saldırırlarken, geçmişte CHP tüzel kişiliğinin ve Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun avukatlığını yapan Mustafa Kemal Çiçek çıktı, “Son 3 yılda sorumsuzca harcanan 650 milyonun önemli bir kısmının kimlere, hangi yayın organlarına, anketaraştırma şirketlerine verildiğini soramamak siyasi ahlaksızlığın ve vicdansızlığın tam da kendisidir...” açıklamasını yaptı. Ne Kemal Kılıçdaroğlu ne de CHP’li bir yetkili çıkıp 650 milyonun hangi gazetelere, televizyonlara, anket ve araştırma şirketlerine peşkeş çekildiğine dair açıklama yapamadılar.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Ormanlarımızı şeytanın çocukları yakarken susanlar 03 Ağustos 2021 | 2.959 Okunma Medyadaki hain Kostoklar yeniden merhaba! 02 Ağustos 2021 | 143 Okunma Cumhur İttifakı’nı bozma, parçalama fitneleri! 17 Temmuz 2021 | 91 Okunma Ruhlarındaki 15 Temmuz ihanet ateşi hâlâ yanıyor! 16 Temmuz 2021 | 85 Okunma HD(P)KK pazarlığını güçlendirme peşinde! 15 Temmuz 2021 | 52 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar