Zirvedeki mekanlar

Her yaz sonu Çeşme’ye ayrı, Bodrum’a ayrı bir mekan ‘Top 10’ yaparım. Ama bana kalırsa iki yerde de sezon bu yıl o kadar tatsız geçti ki böyle bir liste anlamlı olmayacak. Çeşme’de Esnaf ve Sommer...

Her yaz sonu Çeşme’ye ayrı, Bodrum’a ayrı bir mekan ‘Top 10’ yaparım. Ama bana kalırsa iki yerde de sezon bu yıl o kadar tatsız geçti ki böyle bir liste anlamlı olmayacak.

Çeşme’de Esnaf ve Sommer Klein’ın diğer mekanların önüne geçtiği bir gerçek. Yarışa sonradan katılan Cahide de bence ilk üçe girmeyi başardı.

Bodrum’da ise bu sezon parlayan yer Bozukbağ Kahvaltıcısı oldu. Şöhreti, beach club’ları da pahalı restoranları da geçti.

Özlem Mekik’in Türkbükü’ndeki La Rica’sı, Didem Özgen’in Yalıkavak’taki Barbelo’su derken Bodrum’da zafer kadınların oldu.

KLEIN IBIZA

Bu yaz Çeşme’de açılan Sommer Klein’ın başarısı sınırları aştı. İspanya’nın kulüpleriyle meşhur eğlence adası Ibiza’da en çok konuşulan konu Klein olmuş. “Türkler bir kulüp yapmış, inanılmaz” cümleleri kurulmuş sık sık.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Oyuncu alfa kuşağı 08 Ağustos 2020 | 64 Okunma Plaj önlemleri 05 Ağustos 2020 | 76 Okunma Ne kadar ekmek 01 Ağustos 2020 | 67 Okunma Burnunuzu sokmayın 29 Temmuz 2020 | 38 Okunma Oteller ona emanet 25 Temmuz 2020 | 27 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar