Zirvedeki mekanlar

Her yaz sonu Çeşme’ye ayrı, Bodrum’a ayrı bir mekan ‘Top 10’ yaparım. Ama bana kalırsa iki yerde de sezon bu yıl o kadar tatsız geçti ki böyle bir liste anlamlı olmayacak. Çeşme’de Esnaf ve Sommer...

Her yaz sonu Çeşme’ye ayrı, Bodrum’a ayrı bir mekan ‘Top 10’ yaparım. Ama bana kalırsa iki yerde de sezon bu yıl o kadar tatsız geçti ki böyle bir liste anlamlı olmayacak.

Çeşme’de Esnaf ve Sommer Klein’ın diğer mekanların önüne geçtiği bir gerçek. Yarışa sonradan katılan Cahide de bence ilk üçe girmeyi başardı.

Bodrum’da ise bu sezon parlayan yer Bozukbağ Kahvaltıcısı oldu. Şöhreti, beach club’ları da pahalı restoranları da geçti.

Özlem Mekik’in Türkbükü’ndeki La Rica’sı, Didem Özgen’in Yalıkavak’taki Barbelo’su derken Bodrum’da zafer kadınların oldu.

KLEIN IBIZA

Bu yaz Çeşme’de açılan Sommer Klein’ın başarısı sınırları aştı. İspanya’nın kulüpleriyle meşhur eğlence adası Ibiza’da en çok konuşulan konu Klein olmuş. “Türkler bir kulüp yapmış, inanılmaz” cümleleri kurulmuş sık sık.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Cahil cesareti 11 Eylül 2019 | 31 Okunma Zirvedeki mekanlar 08 Eylül 2019 | 3 Okunma Yavuz hırsız 04 Eylül 2019 | 30 Okunma Aşk var mı aşk? 30 Ağustos 2019 | 66 Okunma Sosyal medya çirkefleri 28 Ağustos 2019 | 48 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar