Hayvan sevgisi

Şöhretli isimlerin hemen hemen tamamı hayvansever. Evlerinde köpekleri, kedileri var. Birçoğu da derneklere, barınaklara, orman beslemesi yapanlara yardım ediyor. Bu tür işler yaptığını öğrendiğim...

Şöhretli isimlerin hemen hemen tamamı hayvansever. Evlerinde köpekleri, kedileri var. Birçoğu da derneklere, barınaklara, orman beslemesi yapanlara yardım ediyor. Bu tür işler yaptığını öğrendiğim ünlülere daha büyük bir sempati ile bakmaya başlıyorum.

Oyuncu Umut Kurt bu sevgiyi bir adım daha ileri götürdü ve dijital platformda ‘Arkadaş Canlısı’ adında bir belgesel yapmaya başladı. Bugüne dek Hande Erçel, Aslı Bekiroğlu, İlker Ayrık gibi isimlerle bir araya geldi. Kendi can dostlarıyla ilgili sohbet ettikten sonra da onları alıp Göktürk’teki sahipsiz hayvan bakım alanına götürdü. Burada tulumları giyip köpek barınağını temizlediler, yol çalışmalarına katıldılar.

Önümüzdeki bölümlerde Zeynep Bastık, Burcu Biricik, Güven Kıraç gibi isimler olacak. Hâlâ hayvanlara karşı merhametsizce davranan çok insan var. En azından bu isimlerin hayranları umarım onların hayvan sevgisini görünce bilinçleri biraz daha yükselir.

İSTANBUL SAHNELERİ

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Müjdeli haber 02 Mart 2022 | 81 Okunma Etin lezzetlisi 26 Şubat 2022 | 55 Okunma Hülya Avşar'dan 800 bin TL şoku 26 Şubat 2022 | 171 Okunma Dürüstlük 23 Şubat 2022 | 64 Okunma Hayvan sevgisi 19 Şubat 2022 | 54 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar