Virüslü setler

Koronavirüs ilk çıktığında önce olayın ciddiyetinin farkına varmadık. Sonra paniğe kapılıp kendimizi kapattık. Ama artık öyle bir noktaya geldik ki, hayatımızın normal bir parçası haline...

Koronavirüs ilk çıktığında önce olayın ciddiyetinin farkına varmadık. Sonra paniğe kapılıp kendimizi kapattık. Ama artık öyle bir noktaya geldik ki, hayatımızın normal bir parçası haline geldi. Bunda aşılı olmamızın da payı tabii büyük. Tanıdıklarımızın yarısı pozitif. Bakın bugün bizim sayfada bile iki vaka haberi var. Artık hepsi de pozitife dönen Enis Arıkan, Derya Şensoy ve Nilperi Şahinkaya. Çok şükür hafif atlatıyoruz. Vakalar patlamış olsa da ölümler azaldı. Derya Şensoy demiş ki tüm setlerde koronavirüs var.

Dünyanın her yerini sarmış durumda virüs, setlerde olması da çok normal. Bu durum bakalım dizileri önümüzdeki günlerde nasıl etkileyecek. Şimdiden birer ikişer “Bu hafta yokuz” duyuruları gelmeye başladı zaten. Aman herkes sağlığını korusun, evinde yatsın dinlensin, başkasına geçirmesin de biz bir hafta dizi izlemesek de olur, değil mi?

BELEVİ PODYUMDA

20-22 Ocak 2022 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan LeShow İstanbul Deri& Moda Fuarı’nın yıldızı yakışıklı popçu Cem Belevi olacak. 20 Ocak akşamı gerçekleşecek gala defilesinde podyumda yürüyecek. Belevi’ye Rusya’da ‘Bayan İhtişam’ olarak bilinen dünyaca ünlü model Mila Bolieva eşlik edecek. Ocak ayı önceden planlanmış etkinliklerle dolu. Bakalım yeni koronavirüs vaka sayıları bu planları etkileyecek mi.

LİNET KAPALI GİŞE

Linet son dönemde kendini aştı. Bir yandan İsrail adına Eurovision’a katılabilmek için oradaki X Factor’de yarışıyor, diğer yandan burada konserden konsere koşuyor. Üstelik birçok yıldızın aksine bir tane boş masası kalmıyor. Linet’in Gümüşsuyu’ndaki Jolly Joker Private’taki son programı kapalı gişeymiş.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Tavuklar düşünsün 26 Ocak 2022 | 22 Okunma Deri modası podyumda 22 Ocak 2022 | 19 Okunma Küçük çaplı maceralar 19 Ocak 2022 | 23 Okunma Öpüşme açısı 15 Ocak 2022 | 36 Okunma Metiner dönüyor 12 Ocak 2022 | 187 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar