Tuba gibiyim

Açılma kararı çıkar çıkmaz mekanların bu sürece ne kadar hızlı uyum sağlayabileceğini görmek için apar topar Bodrum’a geldim. Şu anda bu satırları Gölköy’deki Daphnis...

Açılma kararı çıkar çıkmaz mekanların bu sürece ne kadar hızlı uyum sağlayabileceğini görmek için apar topar Bodrum’a geldim. Şu anda bu satırları Gölköy’deki Daphnis Otel’in tatlı tatlı esen kafesinden yazıyorum. Tatlı tatlı dediğime bakmayın. Biraz serin.

Şu an kendimi senaryo okumak için plaja inen Tuba Büyüküstün gibi hissediyorum. Üzerime bir hırka aldım, önünü açsam mı açmasam mı kararsız kalıyorum. Eşofman altım var ama çıkarıp şort mu giyseydim diyorum. Arada bir güneş çıkıyor o zaman da üstümü mü çıkarsam acaba diye bir yelteniyorum. Aynı anda 4 mevsimi yaşıyorum. Her an ilham gelebilir, bu duygularla bir Sinan Akçıl şarkısı yazabilirim. Finali de Tuba Büyüküstün gibi yapıp masama gelen bir köpekle selfie çekiyorum. Tek fark, Tuba’nın köpeği yoktu. Bodrum izlenimlerimi cumartesi okuyabilirsiniz.

KEEPING UP WITH AKALIN

Tam bu hafta Demet Akalın yazmayayım diyorum, kendisi bir bomba patlatıyor. Daha önce de demiştim, Demet Akalın ‘Keeping Up With Kardashians’ gibi bir reality show çekse en az 2 sezon reyting rekorları kırar. Bu haftaki bombası Seda Sayan ile girdikleri program polemiği oldu.

Hikayeyi biliyorsunuz, Seda Sayan, Akalın ile Alişan’ın yerine geldi. Seda Sayan’a benzeyen bir hanımefendi (estetik artı efekt yüzünden o olduğuna kimse emin olamadı) “Ben sana haber vermiştim sen okey demiştin” dedi. Demet Akalın da inkar etti. İkisi de keşke attıkları mesajların ekran görüntülerini çıkarsa, ifşa etse. Heyecan ikiye katlansa. Başta dediğim gibi ünlülerin hayatlarındaki aksiyon dizilerdekinden daha çok ilgi çekiyor. Demet Akalın’a sesleniyorum, siz bu reality show işini bir düşünün.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Yönetmenden duble veto 23 Ekim 2021 | 6 Okunma Çıkaramadığım ünlüler 20 Ekim 2021 | 32 Okunma Kadın golfçüler sahada 16 Ekim 2021 | 40 Okunma Skandallar festivali 13 Ekim 2021 | 79 Okunma Go Aleyna go! 09 Ekim 2021 | 59 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar