Şöhret terörü

Geçen hafta Klein Garten’da Klein grubunun ortaklarından İsmail Alper’le görüştüm. Bir dokundum bin ah işittim. Hayır, müşterilerden değil, ünlülerden yakındı. Hesap ödemek istemeyenler...

Geçen hafta Klein Garten’da Klein grubunun ortaklarından İsmail Alper’le görüştüm. Bir dokundum bin ah işittim. Hayır, müşterilerden değil, ünlülerden yakındı.

Hesap ödemek istemeyenler, kafasına göre sadece bir kısmını ödemeyi uygun görenler, iki kere televizyona çıktı ya da Instagram’da 100 bin takipçisi var diye özel muamele görmeyi bekleyenler pek bir sıkıntı çıkarmaya başlamışlar.

İsmail diyor ki “Artık bu egolardan bıktım. Kaprisleri bitmiyor. Bu kulüpler bana ait değil, hizmet ettiğim kitleye ait. Onlar da bu tiplerden zaten hoşlanmıyor.”

Mekanlardaki bu ‘şöhret terörü’ yıllardır süregeliyor ama egolu ünlü de var, tatlı şirin ünlü de var.

Gördüğüm kadarıyla kimse onlardan rahatsız olmuyor.

Bir gün ünlü bir kadın pop şarkıcı, arkadaşı olan bir işletmeciyi, sevmediği başka bir ünlüyle Instagram’da yan yana görüyor.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kelebek'in kazananı 08 Aralık 2021 | 35 Okunma Doğayı sevdi kârlı çıktı 04 Aralık 2021 | 51 Okunma Tip değil yetenek 01 Aralık 2021 | 83 Okunma Madonna'dan daha mı iyi biliyorsunuz? 27 Kasım 2021 | 41 Okunma Babasının oğlu 24 Kasım 2021 | 29 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar