Sertab neden sinirlendi?

O SORU DENSİZLİKSertab Erener yaptığı ninni albümünün basın toplantısında kendisine gelen bebek sorusunu cevaplamadı. 57 yaşındaki bir kadına bebek sormak densizliktir. Bir muhabir Sertab’ın yaşını...

O SORU DENSİZLİK

Sertab Erener yaptığı ninni albümünün basın toplantısında kendisine gelen bebek sorusunu cevaplamadı. 57 yaşındaki bir kadına bebek sormak densizliktir. Bir muhabir Sertab’ın yaşını bilmek zorunda. Diğer yandan Sertab o kadar genç görünüyor ki o soru refleks olarak da çıkmış olabilir. Bir de ninni söylüyorsanız basın danışmanınız sizi bu soruya hazırlamalı.

Zaten Sertab hiç bozuntuya vermeden “Oralara gelmeyelim” diyerek geçiştirdi ve gülümsemeye devam etti. Ne zaman dikkatler albüme konuk olan Can Bonomo-Öykü Karayel çiftine yöneldi, o zaman işin rengi değişti. Sertab röportajı hemen bitirmek istedi. Tabii sözü kesilen Bonomo ve eşine büyük ayıp oldu. Sertab bebek sorusuna değil de spot ışığının başkasına yönelmesine sinirlenmiş görünüyordu.

KİBİR BİR CANAVAR

Daha soru sormak isteyen muhabirler “Sizi göremiyoruz pek” deyince “Beni sokakta mı göreceksin?” cevabının altındaki kibir, ukalalık, tepeden bakma da gerçekten eşine az rastlanır türden. Bu hale gelmiş Sertab’ı hiçbir yerde görmesek de olur zaten.

NİNNİDE KERAMET VAR

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Madonna'dan daha mı iyi biliyorsunuz? 27 Kasım 2021 | 41 Okunma Babasının oğlu 24 Kasım 2021 | 29 Okunma Sertab neden sinirlendi? 20 Kasım 2021 | 68 Okunma Tilkiler 17 Kasım 2021 | 47 Okunma Z kuşağı listelerde 13 Kasım 2021 | 40 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar