Online final

Bu yıl seçmeleri online yapılan ‘Vodafone FreeZone Müzik Yarışması’nın kazananı Antalyalı genç şarkıcı Gülşah Kömür oldu. Halk oylamasıyla birincinin belirlendiği organizasyonun...

Bu yıl seçmeleri online yapılan ‘Vodafone FreeZone Müzik Yarışması’nın kazananı Antalyalı genç şarkıcı Gülşah Kömür oldu. Halk oylamasıyla birincinin belirlendiği organizasyonun koçu Mustafa Sandal ve sunucusu Jess, konuk şarkıcılar Melis Fis ve Eypio Acun Medya stüdyosundan yayına katıldı. Finalistler ise evlerinden görüntülü bağlandı. Gülşah Kömür’ün Vodafone desteğiyle çıkaracağı şarkıyı merakla bekliyorum.

Geri döndü

Ocakta Kuruçeşme’deki Les Ottomans’ın içinde açılan Müstesna son dönemin en iyi kebapçımeyhanelerinden biriydi. Hele bir de Boğaz’ın üstünde olması onu benzerlerinden öne çıkarıyordu. Tabii pandemi yüzünden güzelim mekan zorunlu tatile girdi. Ama dönüşleri muhteşem oldu. Müstesna üst düzey temizlik önlemleri ve hijyen kurallarıyla tekrar açıldı. Ocakbaşı keyfini, kebabı, eti seviyorsanız bir de Boğaz kenarında deneyin.

Hammam açıldı

Alaçatı’nın en merakla beklenen mekanlarından, Serkan Koca’nın işlettiği Hammam sonunda açıldı. Önceki sezonlarda köy içinde kaliteli eğlence ve iyi yemek deyince akla ilk gelen yer olan Hammam bu sezon da çizgisini bozmuyor. 24.00 kısıtlaması nedeniyle yemeğin daha da önem kazandığı Hammam’da Ege’nin ruhuna uygun olarak zeytinyağlılar öne çıkıyor. Kokteyl konusunda ise oldukça iddialılar. Instagram hikayelerinden gördüğümüz kadarıyla gecenin sonuna doğru ortam hareketleniyor. Hatta bazı geceler canlı müzik bile olacak Hammam’da.

Dondurma şarkıları

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Madonna'dan daha mı iyi biliyorsunuz? 27 Kasım 2021 | 41 Okunma Babasının oğlu 24 Kasım 2021 | 29 Okunma Sertab neden sinirlendi? 20 Kasım 2021 | 69 Okunma Tilkiler 17 Kasım 2021 | 47 Okunma Z kuşağı listelerde 13 Kasım 2021 | 42 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar