Minik konsey

Bu hafta konseyi Instagram’da 150 bin takipçisi bulunan, müzik dünyasından haberler ve yorumlarıyla gündemi belirleyen @POPBIZDE blogunun sahibi Kaan Ölker ile kurduk. O müzik konuşmak istediği için ben konuları...

Bu hafta konseyi Instagram’da 150 bin takipçisi bulunan, müzik dünyasından haberler ve yorumlarıyla gündemi belirleyen @POPBIZDE blogunun sahibi Kaan Ölker ile kurduk. O müzik konuşmak istediği için ben konuları şarkıcılardan seçerek orta yolu buldum.

EŞ TORPİLİ

Serdar Ortaç’ın tribute albümünde ‘Mesafe’ şarkısı kapanın elinde kalıyordu. Reynmen’in çok söylemek istediği şarkıyı, albümün müzik direktörü Ozan Çolakoğlu eşi Gülşen’e verdi.

ALKAPAR: Başka şarkı mı kalmadı canım. ‘Dansöz’ var, ‘Ben Adam Olmam’ var, onun İspanyolcası ‘Loco Para Amar’ var, ‘Mikrop’ var, ‘Seni çöpe atacağım poşete yazık’ var. Hiç olmadı ‘Padişah’ var. Ortaç külliyatından herkes kendine göre bir şeyler bulur bence. O değil de ben esas Elif Kaya’nın 2 yıl önce söylediği ‘Karabiberim’ yorumunun hastasıyım. Yazık oldu o şahane albüme de. 

POPBİZDE: Bu albümde herkes gibi ben de “Mesafe’yi kim söyleyecek” diye çok merak ediyordum ve takipçilerime “Ya Gülşen ya Edis olacak” demiştim, nitekim Gülşen oldu. Albümde herkes yer almak istiyor ama son sözü prodüktör Ozan Çolakoğlu söylüyor. Bu haberi paylaştığımda insanlar “Eş torpili” dediler ancak unutmayın Gülşen’in, Kayahan ve Mirkelam gibi isimlerin albümlerinde söylediği şarkılar yeniden hit olmuştu. Gülşen ‘Mesafe’nin hakkını verir diyorum!

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Çıkaramadığım ünlüler 20 Ekim 2021 | 32 Okunma Kadın golfçüler sahada 16 Ekim 2021 | 39 Okunma Skandallar festivali 13 Ekim 2021 | 79 Okunma Go Aleyna go! 09 Ekim 2021 | 59 Okunma Edis'in hatıra filmi 06 Ekim 2021 | 59 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar