Mekanlar taşınıyor

Yeme içme sektörünün yüzü son bir yıldır gülmedi. Ama herkes bu yazdan umutlu. Hem aşılanan kişi sayısının artması hem de artık her şeye rağmen mekanların açılması gerektiği...

Yeme içme sektörünün yüzü son bir yıldır gülmedi. Ama herkes bu yazdan umutlu. Hem aşılanan kişi sayısının artması hem de artık her şeye rağmen mekanların açılması gerektiği hissi mekancıları umutlandırıyor. İstanbul mekanları arasında Çeşme ve Bodrum’a taşınma planları yapanlar var. Şimdiden hazırlıklara başladılar. Umarım hem virüsle savaşta yol kat etmiş hem de eski günlere bir nebze de dönmüş oluruz bu yaz.

BODRUM’DA SPOR

Hazır yazdan konu açılmışken. Bodrum’dan bahsedelim. Bodrum, bu yıl 23-24-25 Nisan tarihlerinde ‘Triatlon Yarışı’na ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. ‘Rekabetin cinsiyeti mi olur?’ sloganıyla bu yıl ilk kez ‘Man&Woman Challenge’ adıyla düzenlenen organizasyona hem kadın hem erkek sporcular katılacak. Muğla Valiliği, Bodrum Belediyesi, Türkiye Triatlon Federasyonu tarafından düzenlenen organizasyonda LİMAK Enerji bünyesindeki Yeniköy Kemerköy Santralleri, Bitci, Çağdaş Holding gibi sponsorlar yer alıyor.

RAMAZAN PAKETİ

Genç girişimci Mert Tutak’ın yönetimindeki Karkas Çiftliği, et konusunda kaliteyi bozmadan markalaşmanın mümkün olduğunu gösteren harika ürünlere sahip. Yeme içme dünyasında kısa sürede gözdeler arasına giren çiftlik ramazan için pek güzel paketler hazırlamış. Hepsi de kendi çiftliklerinde ürettikleri yüzde 100 yerli, doğal ve açık besi etlerinden oluşuyor.

KORONAYA RAĞMEN

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Yönetmenden duble veto 23 Ekim 2021 | 34 Okunma Çıkaramadığım ünlüler 20 Ekim 2021 | 32 Okunma Kadın golfçüler sahada 16 Ekim 2021 | 40 Okunma Skandallar festivali 13 Ekim 2021 | 79 Okunma Go Aleyna go! 09 Ekim 2021 | 60 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar