Kaz çoktan yandı

Seda Sayan, Mehmet Ali Erbil’e önce tecavüz suçlamasında bulunup sonra ‘çevir kazı yanmasın’ diyerek tecavüzü aldatmaya çevirmişti. Ama kaz çoktan yanmıştı. İkisi sayesinde 90’lara...

Seda Sayan, Mehmet Ali Erbil’e önce tecavüz suçlamasında bulunup sonra ‘çevir kazı yanmasın’ diyerek tecavüzü aldatmaya çevirmişti. Ama kaz çoktan yanmıştı. İkisi sayesinde 90’lara döndük, bir Televole kavgası izledik adeta. Zaten Mehmet Ali Erbil tarzı espriler ve komiklikler de o yıllarda kalmadı mı? Erbil suçu hastalığına attı ama kendisi hasta olmadan da aynı böyleydi. Ekranda konuğunun pantolonunu indirip cinsel organını sergilediğinde hasta değildi mesela. Hatası söylediklerinin o günlerdeki gibi uçup gideceğini düşünmesi oldu.

Ama artık sosyal medya yüzünden ağzınızdan her çıkan kelime binlerce kişi tarafından değerlendiriliyor. Mehmet Ali Bey’i 21’inci yüzyıla davet ediyorum. Seda Sayan ise kendisine asla bulaşılmaması gerektiğini bir kez daha kanıtladı. Bu arada ikisi barışınca olan Mehmet Ali Erbil’e destek verip Seda Sayan’a saydıran Seren Serengil’e oldu.

‘MAGAZİN BİLMEM’

Magazini küçümseyen ünlüleri ‘Sadece belgesel izliyorum’culara benzetiyorum. Onların eve gidince hemen Esra Erol’u açması gibi bir durum. Merve Dizdar boşanmasıyla ilgili haberler konusunda yaptığı açıklamaya “Magazin bilmem, anlamam da” diye başlamış. Kursu var Merve Hanım, zoom üzerinden online da katılabiliyorsunuz. Herkes öyle öğreniyor magazini.

O DİZİLERİ KİM İZLİYOR?

Yanlış haberleri düzeltmek için tabii ki açıklama yapabilirsiniz ama magazini küçümsemek kimseyi yüceltmez. Hele ekrandan para kazanıyorsanız, bunu magazinin en sıkı takipçisi dizi izleyicisine yapamazsınız. Kadıköy’de 50 kişilik bir salonda tiyatro yapan bir oyuncuysanız eyvallah. O zaman magazine istediğinizi söyleyebilirsiniz.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Yönetmenden duble veto 23 Ekim 2021 | 34 Okunma Çıkaramadığım ünlüler 20 Ekim 2021 | 32 Okunma Kadın golfçüler sahada 16 Ekim 2021 | 40 Okunma Skandallar festivali 13 Ekim 2021 | 79 Okunma Go Aleyna go! 09 Ekim 2021 | 60 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar