Kardeşler

Doğulu Kardeşler ve Erçel Kardeşler bir araya gelmişler ve hep beraber poz vermişler. Ben de bunu duyan herkes gibi “Ne alaka?” dedim. Acaba ortak bir proje mi var, Doğulu Kardeşler Hande Erçel’in bir dizisine müzik mi...

Doğulu Kardeşler ve Erçel Kardeşler bir araya gelmişler ve hep beraber poz vermişler. Ben de bunu duyan herkes gibi “Ne alaka?” dedim. Acaba ortak bir proje mi var, Doğulu Kardeşler Hande Erçel’in bir dizisine müzik mi yapacaklar diye düşündüm.

Derginin teması aileymiş. Bence Doğuluları çekim için davet ettiler, baktılar aynı otelde Hande Erçel ile ablası tatilde. Gelin siz de katılın dediler. Başka türlüsü aklıma gelmiyor vallahi. Bu çekimde keşke olsaydı dediğim başka kardeşler var ama. Mesela Hadise, Derya ve Hülya Açıkgöz. Gerilimli geçebilirdi çekimler ama onların anlatacak daha çok şeyi olurdu. Onca kavga gürültünün ardından barışmışlardı geçende.

Bensu-Hande-Bedirhan Soral yazacaktım ama soyadlarına gelene kadar geçen 3 saniye içinde çoktan sıkılmıştım. Sizi de sıkmayayım. Keşke Semiramis ve Ajda Pekkan’ı çağırsalarmış çekime. Bu isimlerin hepsinden daha çok iş yapmazlar mı? Neyse efendim, bu çekimden öğrendiğimiz tek şey kardeşlerin poz verdiği Voyage Hotel’in güzelliği, şıklığı. En merak ettiğimiz şey ise ailelerin telefon alışverişinde bulunup Kerem Bürsin ve Beren Saat’in de olduğu bir havuz başı barbekü partisi için sözleşip sözleşmediği.

NE GEREK VAR?

Şeyma Subaşı sosyal medya reklam anlaşmalarını iptal etmeye başladığında biz zaten hamile olduğunu anlamıştık. Ama nasıl bir “Hamile değilim, siz aşağılıksınız” temalı açıklamalar, nasıl herkesi küçümsemeler... E ne oldu? Bak hamileymişsin. Sağa sola saldırıp millete hakaret etmeye ne gerek var? Sussan cevap vermesen daha asil bir davranış olur. Ama asalet bu çevrelerde uzun süredir gezinmiyor. Para ve onun verdiği gösteriş gücüne göre Top 10 listelerimizi yapıyoruz. Öykü Karayel’in hamileliğinde de biz POSTA Gazetesi olarak benzer bir şey yaşamıştık.

Aradığımız Can Bonomo’nun menajeri “Yorum yapamıyorum” deyip konuyu kapatabilecekken “Hayııır, öyle bir şey olsa ben bilmez miydiiiim” sözleriyle bir telefon şovu yapmıştı. Muhtemelen kapatır kapatmaz da Can’ı arayıp “Eyvah öğrenmişler! Ama atlattım” demiştir. Oysa iki ünlü ismin tüm ekibinin bildiğini de biliyorduk, bozuntuya vermedik. Zaten o karın şişecek, bebek ortaya çıkacak. Bu süreçleri iyi yönetmezseniz güvenilirliğinizi kaybedersiniz, ilişkilerinizi bozarsınız. Bunları yaşamaya ne gerek var, değil mi?

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Çıkaramadığım ünlüler 20 Ekim 2021 | 32 Okunma Kadın golfçüler sahada 16 Ekim 2021 | 40 Okunma Skandallar festivali 13 Ekim 2021 | 79 Okunma Go Aleyna go! 09 Ekim 2021 | 59 Okunma Edis'in hatıra filmi 06 Ekim 2021 | 59 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar