Hadise'ye mi taş attılar?

Hadise’nin Kaan Yıldırım’dan ayrılmasına sebep olarak gösterilen iddialardan biri de “Kaan beni çok yordu” diyen şarkıcının sevgili baskısından bunalmış olmasıydı. Hadise’nin...

Hadise’nin Kaan Yıldırım’dan ayrılmasına sebep olarak gösterilen iddialardan biri de “Kaan beni çok yordu” diyen şarkıcının sevgili baskısından bunalmış olmasıydı. Hadise’nin yakın dostlarına “Her şeyime karışıyordu. İşime, fotoğraflarıma, sosyal medya hesaplarıma” diye dert yandığı konuşuluyordu. Geçtiğimiz günlerde Uraz Kaygılaroğlu’nun yakın dostu Kaan Yıldırım’ın üstsüz pozuna yaptığı şu yoruma çok gülen oldu: “Üstün çıplak fotoğraf koydun bişi demedim, bir de üstüne dişlerini göstererek mi gülüyosun!!! Hem de bacakların görünürken (!) Sanırım ayrılıcaz!”

NE GEREK VAR?

Ancak bunu espri olarak görmeyip biraz önce bahsettiğim Yıldırım’ın Hadise’nin fotoğraflarına karıştığı iddiasıyla dalga geçtiğini düşünenler de oldu. Belki hiç ilgisi yok ve bu ikilinin kendi arasında bir şaka. Ama geçmiş bitmiş bir ilişki hakkında yanlış anlamalara neden olabilecek bir paylaşımın ne gereği var? Hassas davranıp bunu düşünmeleri gerekmez miydi?

ÖTEKİ TARAFTAN GELEN MESAJ

Beste Açar 2015’te ölen babası Kayahan’dan mesajlar geldiğini iddia etmiş. Kayahan eşi İpek Açar’ın soyadını kullanmasını istemediğini söylemiş kızına. Valla ölen bir yakınım benle konuşsa çok korkarım. Hele bir de böyle spesifik mesajlar veriyorsa daha da korkarım. Kendimi okutur üfletirim. Bu arada Beste Açar’ın 90’larda bir yıl evli kaldığı Tayfun Duygulu da daha sonra Allah’la konuştuğunu, uçtuğunu, uzaylıların geleceğini falan söylememiş miydi?

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Tartışmalı şahit 25 Eylül 2021 | 29 Okunma Göründüğü gibi değil 22 Eylül 2021 | 46 Okunma Atlı birlikler 18 Eylül 2021 | 25 Okunma Sürpriz şahit 15 Eylül 2021 | 33 Okunma İspanya macerası 11 Eylül 2021 | 63 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar