Doğayı sevdi kârlı çıktı

ÇEVREYE DUYARLIKıvanç Tatlıtuğ’un en büyük zevki kışın dalış yapıp balık tutmak, kışın arazi araçlarıyla doğaya çıkarak kamp kurmak. ‘UNICEF İyi Niyet...

ÇEVREYE DUYARLI

Kıvanç Tatlıtuğ’un en büyük zevki kışın dalış yapıp balık tutmak, kışın arazi araçlarıyla doğaya çıkarak kamp kurmak. ‘UNICEF İyi Niyet Elçisi’ olan oyuncu doğa ve çevre konusunda duyarlı olunması gerektiğini söyleyip “Alışkanlıklarımızı, üretim ve tüketim biçimlerimizi komple gözden geçirmeliyiz. Üreterek yaşamayı öğrenmeliyiz” demişti. Eşi Başak Dizer ile bebek bekledikleri için çocuklara daha iyi bir dünya bırakmak istemesi de son derece anlaşılabilir bir durum.

AY SONU ÇEKİLİYOR

Doğa sevgisi ve çevre bilinciyle dikkat çeken Kıvanç Tatlıtuğ, Mercedes’in elektrikli arabasını tanıtmak için seçtiği yüz oldu. Bu ay sonunda geri dönüşüm, sürdürülebilir enerji ve dünya nüfusu konulu bir reklam filmi çekecekler. Reklam sadece sosyal medyada ve dijital mecralarda yayınlanacak. Tatlıtuğ en son Mavi Jeans anlaşmasından 1 milyon dolar almıştı. İddialara göre yayın alanı sınırlı olduğu için bu kez bunun yarısı kadar bir ücrete anlaşmış.

TELİF HAKTIR!

Hayko Cepkin Twitter’da yaptığı açıklamada telif hakları düzeninin yetersizliğinden şikayet edip “Büyük kayıp, büyük ayıp. Telif haktır” dedi. Bunun üzerine Serdar Çotuk adlı yönetmen Hayko Cepkin’in 2019’da Trakya Müzik Festivali’ndeki konserinden bir video paylaştı.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Deri modası podyumda 22 Ocak 2022 | 16 Okunma Küçük çaplı maceralar 19 Ocak 2022 | 22 Okunma Öpüşme açısı 15 Ocak 2022 | 35 Okunma Metiner dönüyor 12 Ocak 2022 | 184 Okunma Bu yıl neler dinleyeceğiz? 08 Ocak 2022 | 24 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar