ÇOK OKUNAN YAZARLAR

İhvancılar, kandil gecesi Tomahawklara secde ettiler!

Adına Müslüman Kardeşler denilmesine rağmen, İslam ve insanlık için Münafık Kardeşler olan, İslam’ın da, insanlığın da baş belası, ihvancı-tekfirci-mezhepçi ve yobaz siyasal İslamcılar bayram yapıyorlar .

Ufuk Söylemez
Ufuk Söylemez Aydınlık Gazetesi
17 Nisan 2018 | 100

Adına Müslüman Kardeşler denilmesine rağmen, İslam ve insanlık için Münafık Kardeşler olan, İslam’ın da, insanlığın da baş belası, ihvancı-tekfirci-mezhepçi ve yobaz siyasal İslamcılar bayram yapıyorlar.

Çünkü efendileri olan ABD ve saz arkadaşları tam da mübarek kandil gecesinde, komşumuz Müslüman Suriye’yi yüzlerce Tomahawk füzeleriyle bombaladı.

Kimyasal silah ve saldırı senaryosunu ve yalanını yine-yeniden vizyona sokan CIA-ABD’nin, IŞİD ve cihatçı katil sürüleri yerine, Suriye’de halkın çoğunluğunun hala büyük desteğine sahip olan, meşru ve yasal Esad rejimine saldırması, emperyalizmin Suriye’yi parçalamak ve Irak ve Libya gibi yapmak yolundaki amaçlarını bir kez daha gözler önüne serdi.

Uygarlık, demokrasi, medeni hukuk, laiklik, bilim, kültür ve sanatın da düşmanı olan yobaz-mezhepçi ve siyasal İslamcı çeteler, IŞİD ve türevleri ile ülkemizdeki destekçileri işte bunun için bayram yapıyorlar.

Hâlbuki bugün Suriye’de Esad rejimine “kimyasal silah” yalanını bahane ederek saldıran emperyalist ülkelerin, yarın Türkiye’ye aynı veya buna benzer bir yalanı piyasaya sürerek, saldırmayacaklarının hiçbir garantisi yok elbette.

Ama yobaz-mezhepçi Siyasal İslamcılar için, Haçlıların, emperyalist devletlerin, mazlum Arap halklarına Kandil gecesi tanesi 1.6 milyon dolara mal olan yüzlerce Tomahawk füzesi fırlatarak saldırması sevinilecek bir hadise maalesef.

Devamını Oku
Diğer Yazıları
DAHA FAZLA SONUÇ GÖSTER