İmamoğlu’nun hapis cezası onandı mı?

Yerel seçimlere doğru hızla yaklaşıyoruz. Cumhur İttifakı tek parça halinde hareket ediyor. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli önce ülkem diyen bir lider. O nedenle pazarlıklarla seçimlere girmek istemiyor....

Yerel seçimlere doğru hızla yaklaşıyoruz. Cumhur İttifakı tek parça halinde hareket ediyor. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli önce ülkem diyen bir lider. O nedenle pazarlıklarla seçimlere girmek istemiyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan ile güzel bir uyum içerisindeler. Millet İttifakı cephesi ise kaos ve kargaşa üretiyor. Gün geçmiyor ki bir  krize imza atılmasın. Millet İttifakı cephesi darmadağın. 

Doğrusunu isterseniz muhalefetin bu dağınıklığı demokrasi adına kayıptır. İktidar her sistemde vardır. Muhalefet ise sadece demokratik ülkelerde vardır. Muhalefetin güçlü ve etkin olması demokrasi adına ve millet adına faydalıdır. 

CHP Diyarbakır  Milletvekili Sezgin Tanrıkulu’nun TSK ile ilgili skandal açıklamaları Millet İttifakını genelde, özelde  ise Ekrem İmamoğlu’nu zora sokmuştur. Ekrem İmamoğlu HDP’nin desteği olmadan İstanbul’da seçimleri kazanamaz. O nedenle İmamoğlu HDP karşıtı açıklama yapamaz. 

 Öte taraftan İYİ Parti HDP’ye karşı sert açıklamalar yapmaya başladı. Ayrıca Millet İttifakında yer almayacaklarını...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
AK Parti’de kimler kalacak, kimler gidecek?  03 Ekim 2023 | 971 Okunma Yaşar Paşa hakkında yazılmayanlar…  01 Ekim 2023 | 713 Okunma TikTok mafyaları… 28 Eylül 2023 | 219 Okunma MHP yerel seçimlere nasıl hazırlanıyor? 26 Eylül 2023 | 303 Okunma Akşener şike yapıyor… 24 Eylül 2023 | 277 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar