Yüzyılın başarı hikâyesi

Deprem ve diğer gündem konuları arasında hak ettiği kadar yer bulamayan birkaç konu var. Biri; geçen hafta Berlin'de yapılan ve sözde "yeni anayasa" kılıfıyla sunulan konferans. Konferansın konusu da, yapıldığı yer de, katılanlar da birbirinden tartışmalı.

Türkiye düşmanı, Erdoğan düşmanı ne kadar insan ve grup var ise bu toplantıda her ne hikmet ise!. FETÖ firarileri Can Dündar, Ergun Babahan gibi eski gazeteciler, PKK'ya destek bildirisine imza atmış akademisyenler, Barbaros Şansal gibi toplumun tüm değer yargılarına ve milli olan her şeye karşı duran sözde sosyetikler ve Türkiye'den de CHP, HDP ve SP milletvekilleri ile İP'in Berlin temsilcisi bu konferansta hem konuştular hem yeni bir bildiriye imza attılar. İP Temsilcisinin "Meral Akşener'in selamıyla" katıldığı bu konferans için sorulacak bir kaç soru ve söylenecek birkaç şey var; Türkiye için yeni bir anayasa arayışı var ise, bunun yeri Türkiye değil de neden PKK-FETÖ dahil bütün teröristlere kucak açan Almanya'dır? 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Gel bakalım Muharrem’den nereye... 12 Ağustos 2020 | 3.994 Okunma Berat Albayrak hedefte çünkü... 10 Ağustos 2020 | 3.169 Okunma “Evine dön!..” 08 Ağustos 2020 | 7 Okunma ‘İnce’ dalga CHP’yi sarstı 05 Ağustos 2020 | 149 Okunma Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan: Başarımızın temelinde milli ekonomi var 03 Ağustos 2020 | 162 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar