Sen de yap

MHP’nin anayasa çalışmasını, Devlet Bahçeli heyecanla ilan etti ama muhalefet buz gibi karşıladı, buz... Onca zahmet, onca emek, hiçbir şey ifade etmiyor mu? Bir eline sağlık da mı denmez? Beğen veya...

MHP’nin anayasa çalışmasını, Devlet Bahçeli heyecanla ilan etti ama muhalefet buz gibi karşıladı, buz... Onca zahmet, onca emek, hiçbir şey ifade etmiyor mu? Bir eline sağlık da mı denmez? Beğen veya beğenme, bu mudur insana değer? Emeğe saygı?

............

En tuhafı da, bu anayasayı gündemi değiştirmek için ortaya atılmış bir malzeme olarak aşağıladılar. Bu çok ayıp. Türkiye’de gündemi değiştirmek için, malzemeye ihtiyaç mı var? Kılıçdaroğlu tek başına zaten malzeme değil mi? (Not: Bir anayasa da sen yap görelim. Yapamıyorsan HDP’ye sipariş ver.)

Bildim bileli hükümetler hep övünür:

- Şu kadar otoyol yaptık. İyi güzel de bu yollar bize mezar oluyor.

- Şu kadar araba sattık. Tamam da bu arabalar bizi ölüme götürüyor. E ne yapalım? Yol yapmaktan vaz mı geçelim? Arabalardan inip atlara mı binelim? Olur mu öyle şey? Biz bu yola baş koymuşuz.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Saadet’e dair 19 Haziran 2021 | 220 Okunma İki yıldız 18 Haziran 2021 | 228 Okunma Eksik olsun 17 Haziran 2021 | 193 Okunma Zirveden kalan 16 Haziran 2021 | 226 Okunma Beklenen zat 15 Haziran 2021 | 161 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar