Savcı ve doktorun yol verme kavgası bakın nasıl bitti?

Tv100 Gazetesi Yazarı Özkan Tamirak'ın bugünkü (27.01.2022)'' Savcı ve doktorun yol verme kavgası bakın nasıl bitti?'' başlıklı yazısı.

Bir savcı ve bir kalp doktoru yol verme kavgası yüzünden tartışmaya başladı. Konu yargıya taşındı. Bakın savcı ve doktor nasıl uzlaştı? Bunun sonucunda kimler mutlu oldu?

Hep yargıdan olumsuz haberleri mi konuşacağız? Güzel şeyler de olabiliyor. Bir anlık sinir, gerginlik olayları başka yerlere taşıyabiliyor.  Ama bazılarının sonu gerçekten keyifle bitiyor. Yazımın sonu da mutlulukla biten bir hikâye...

İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı’nda görevli savcı Hakan T., Kadıköy Yeni Sahra’da seyir halindeyken bir anda kendini bir tartışmanın içerisinde buldu. Yol verme tartışması bir anda büyüdü. Araçtan inen kişi savcının üzerine yürüdü. Kendini tanıtan savcı Hakan T. hemen emniyet birimlerine bilgi verdi.

DOKTOR GÖZALTINA ALINDI


Olay yerine gelen polis, savcıyla tartışan kişiyi gözaltına aldı. Bu kişi kendisinin kalp doktoru olduğunu beyan etti. Savcı şikâyette bulunmuştu. Doktor hakkında soruşturma başlatıldı. Doktorun bir anlık siniriyle başlayan kavga yargıya taşınmıştı. Belki de yıllar sürecek bir dava başlamak üzereydi.

Doktorun avukatı, savcı Hakan T.’yi ziyaret etti. Müvekkilinin yaptığının doğru olmadığını ve uzlaşmak istediklerini söyledi. Savcı T. de olayın daha fazla büyümesini istemiyordu. Bu arada Hakan T. o anda koridordan geçen bir avukata seslenerek içeriye buyur etti. Avukata “Nerelisin?” diye sordu. Ağrılı olduğunu söyledi. “Sizin köyde çocukların kışlık malzeme olarak neye ihtiyaçları olduğunu sorar mısın?” dedi.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Bu yazıda önce ağlayacak, çok sinirlenecek, sonunda "Oh be" diyeceksiniz 21 Mart 2023 | 539 Okunma HDP'nin aday çıkmazı 14 Mart 2023 | 534 Okunma Güçlü istihbarat devletinin şifreleri 07 Mart 2023 | 433 Okunma Deprem uzlaşması nasıl oldu? 03 Mart 2023 | 169 Okunma İstanbulluları ürküten test 24 Şubat 2023 | 198 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar 1 yorum