Kredisi bitti!

Puan kaybı Beşiktaş'ı bundan sonraki haftalarda nasıl etkiler? Lig yarışında büyük bir darbe aldı Beşiktaş. Çünkü olası bir Başakşehir, Galatasaray ve hatta Fenerbahçe galibiyetleri...

Puan kaybı Beşiktaş'ı bundan sonraki haftalarda nasıl etkiler?
Lig yarışında büyük bir darbe aldı Beşiktaş. Çünkü olası bir Başakşehir, Galatasaray ve hatta Fenerbahçe galibiyetleri Beşiktaş'ı lig yarışında çok geride bırakacaktır.
Tamam, hep Beşiktaş'ın gücünden bahsediyoruz ama bir şekilde bunu sahada oyuna ve skora da yansıtmaları lazım ki lige sarılabilsin. Ben artık bu maçtan sonra Beşiktaş için lig seyrinin, ligdeki hedefinin zora girdiğini düşünüyorum.
Çünkü hiçbir kredisi kalmadı bu yarışta.

Jeremain Lens ile Negredo neden 'Biz bu takımın oyuncusuyuz' performansını gösteremiyorlar?
Evet Lens ile Negredo'nun performansı yeterli değildi ama dün akşamki Beşiktaş'ın oyunu bundan önemliydi. Maçtan önceki öngörüm Bursaspor'un bir şekilde yenilmemeyi başaracağıydı. Ve bunu beceri ile yapmadılar. Tempo ve mücadele ile topu öne taşıdılar. Hücum zenginliklerini bununla yarattılar. En olmayacak senaryo ise Beşiktaş'ın öne geçip Bursaspor'un buradan ayağa kalkmasıydı ve bu oldu.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Oğuzhan’dan çok şey bekliyorlar 30 Ekim 2018 | 2.742 Okunma Alternatif bir oyun şart 22 Ekim 2018 | 2.154 Okunma Mircea Lucescu danışman olsun! 17 Ekim 2018 | 2.289 Okunma Lucescu tartışılır 15 Ekim 2018 | 3.486 Okunma Geriye yaslanmak niye? 08 Ekim 2018 | 3.434 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar