Ahmet’in gözüne girmek kolay mı öyle?

Ahmet Hakan'ın dün "helal olsun kar'şim" diyerek onure ettiği "gazeteciler" arasında Barış Yarkadaş da vardı. Ahmet, Barış'ın özellikle, depremden daha büyük sarsıntı yaratan kayak tartışmasında "sergilediği gazeteciliğini", "hakkaniyetini" pek bir beğenmiş.

Emin Çölaşan, Fatih Portakal ve Yılmaz Özdil'in yanı sıra...
Partisi kendisini bir dönem daha milletvekili adayı göstermeyince hiçbir şey olmamış gibi bağımsız tarafsız gazeteci pozlarıyla aramıza dönen Barış, geçtiğimiz hafta benim de radarıma girdi.
Mesela bir TV programında "yalnızca Ekrem Bey mi kaydı canım" diye savunmaya geçmişken sarfettiği sözler nedeniyle... Kelimesi kelimesine, aktarıyorum:
"Şu an kameralar Kartepe'ye gitse... O gün deprem bölgesinde çoluğa çocuğa sarılıp ağlayan birkaç siyasetçinin Kartepe'de olacağını görecek... Şimdi isim vermeyeyim ben... Muhabir arkadaşlar araştırsın... Çünkü ispatlamam lazım... Ama biliyorum..."

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Halay başı Ertuğrul Özkök, gerisini siz düşünün 20 Ekim 2021 | 694 Okunma Hep zarar hep zarar... 18 Ekim 2021 | 232 Okunma Ne yapıyorsun İsmail? 08 Ekim 2021 | 2.690 Okunma Tarım Kredi Kooperatifleri kâr hedeflemeli mi? 06 Ekim 2021 | 674 Okunma Aşı durumuna göre insan tipleri 04 Ekim 2021 | 1.782 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar