- Dünyanın kutupları değişti. Güç artık Türkiye’ye akıyor. Kavganın adresi işte burası. - Batı’nın emir eri oldunuz. Hesap hatası yaptınız!

Erdoğan’la değil devletle, ülkeyle, milletle çatışıyorlar. Bu alanda gizli bir savaşa giriştiler. Yüz yıl sonra ilk kez karşı karşıya kaldığımız bir yıkım operasyonu...

Erdoğan’la değil devletle, ülkeyle, milletle çatışıyorlar. Bu alanda gizli bir savaşa giriştiler. Yüz yıl sonra ilk kez karşı karşıya kaldığımız bir yıkım operasyonu yürütüyorlar. Ve en ağır silahları içeriden kullanıyorlar.

Erdoğan onların dediği gibi yapsa, Türkiye’yi değil onları tercih etse baş tacı ediyor olacaklardı. Övgü cümlelerinin ardı arkası kesilmeyecekti. Batı medyasında, dergi kapaklarında, TV tartışmalarında onu yücelteceklerdi.

KILIÇDAROĞLU ŞIMARIKLIĞI

İçeride de dışarıda da böyle bir organize saldırı, böyle bir yıkım operasyonu mümkün bile olmayacaktı. Şu an ne Kılıçdaroğlu böyle şımaracak, abuk sabuk hareketlere girişecek ne de o “iç cephe” kurulacaktı.

Ama o Türkiye’yi tercih ettiği için, yüzyıllardır devam eden sömürü düzenine karşı durduğu için, Türkiye’yi küresel bir güce dönüştürecek devrim niteliğinde adımlar attığı için, Selçuklu-Osmanlı yükselişini bugüne taşıdığı için hedef seçildi.

.....

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Cumhurbaşkanı Erdoğan Ukrayna’da savaşı önler. Karadeniz’e çok dikkat! - Herzog neden geliyor? Kuşatma cepheleri birer birer çöküyor. 21 Ocak 2022 | 2.555 Okunma İçeride intikam cephesi kuruldu. 2023 iç savaş mı? - Meral-Ekrem dayanışması kimin projesi? - Anadolu çocukları mutlak kazanmalı. 18 Ocak 2022 | 4.165 Okunma - İmparatorluklar kuşağı uyanmalı. - Süper Kuşak inşa edilmeli. - Bu mümkün! Peki neden? 14 Ocak 2022 | 1.285 Okunma -Gıda savaşları başladı. Hem iç hem dış tehdit! -Gıda fiyatları milli güvenlik meselesi. -Tarımda olağanüstü hal yönetimi olmalı.. 11 Ocak 2022 | 3.236 Okunma - Kazakistan’da ne oluyor? Orta Asya’yı ne bekliyor? - Türk Devletleri Teşkilatı kimler için tehdit oldu? - O Süper Güç doğacak! 07 Ocak 2022 | 2.332 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar