- İnsanlık Batı’yı durdurmalı. “Toplu yokoluş” yaşanabilir. - ‘Kurucu milletler” dönmeli. Köleler ordusu dağıtılmalı.

Yeni Şafak Gazetesi Yazarı İbrahim Karagül’ün bugünkü (08.04.2022)''- İnsanlık Batı’yı durdurmalı. “Toplu yokoluş” yaşanabilir. - ‘Kurucu milletler” dönmeli. Köleler ordusu dağıtılmalı.’’ başlıklı yazısı.

Dünya; ABD ve Avrupa’dan baktığımızda gördüklerimizden çok daha büyüktür.

İnsanlık; Batı’nın zihin dünyamızda kodladığı algılardan, sınırlardan çok daha geniştir, güçlüdür, engindir.

Dünyanın geleceği; Atlantik’ten uzaklaşınca çok daha aydınlık, üretkendir. Çok daha insandır.

İster coğrafya ölçekli bakın, ister insan kaynağına bakın, ister medeniyet/tarih eksenli bakın, ister tarihsel güçler mücadelesi açısından bakın, ister bugüne isterseniz geleceğe bakın..

ABD ve Avrupa’nın dışında zengin bir geçmişi, ezici bir dünyanın yeniden yükselişi’ni göreceksiniz.

İNSANLIK YÜZYLLARDIR BATI’NIN KÖLESİDİR… BATI ŞEYTANİ BİR “DİN”DİR

İnsanlık yüzyıllardır Batı’nın sömürgesidir. Kandırılmış, rehin alınmıştır. Milletler yüzyıllardır Batı’nın kölesidir: Zihnen, yaşam tarzı olarak, dünya görüşü olarak, insanlığa bakışı olarak, ekonomik refah ve siyasi kimlik olarak, değerler olarak Batı’nın ağır baskıları altındadır.

Dünyalarımız onların rengiyle boyandığı için, zihinlerimiz onların doğruları ile kodlandığı için, bütün değerlerimiz onların kriterleriyle formatlandığı için, iradelerimiz onların gücüyle kırıldığı için bu kölelik düzeninden kurtulup özgür zihinlere ulaşmak çok zordur.

Batı şeytani bir “din”dir, “inanç”tır, mecbur bırakılan, mahkum olunan bir hayattır, yaşam formatıdır.

YÜZ MİLYONLAR ÖLEBİLİR. TOPLU YOKOLUŞ YAŞANIR.

Bizler bir daha Batı’nın iç savaşlarına mahkum olmamalıyız. Milletler Batı’nın çıkar ve saltanatları için ülkelerini, kendilerini kurban vermekten vazgeçmeli.

Birinci ve İkinci dünya savaşlarında 90 milyon insan öldü. ABD ve Avrupa’nın hırsından, açgözlülüğünden, güce tapınmasından insanlık böyle bir bedel ödedi.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
- İnsanlık Batı’yı durdurmalı. “Toplu yokoluş” yaşanabilir. - ‘Kurucu milletler” dönmeli. Köleler ordusu dağıtılmalı. 08 Nisan 2022 | 1.130 Okunma - Türkiye dünyanın eksenini değiştirdi. - Batılı düzenin sonu: Trilyon dolarlar, yeni adres arıyor - “Yıldız Ülke”den yeni sürprizler bekleyin! 01 Nisan 2022 | 2.304 Okunma - İmparatorluk döndü! Yeni “süper güç” ve son meydan savaşı - Erdoğan’a Abdülhamit kaderi yazanlar büyük hesap hatasına düştü. 29 Mart 2022 | 3.803 Okunma - Dün: Müslüman soykırımı yapalım. / Bugün: Müslümanlar bizi savunsun. - Dün: Erdoğan Batı düşmanı. Bugün: Kurtar bizi Erdoğan. 22 Mart 2022 | 1.682 Okunma “Erdoğan’ı devir, Türkiye’yi durdur” diyenlere ne oldu? - Hepsi niye Türkiye’ye koştu? 18 Mart 2022 | 2.350 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar