ABD ve Avrupa’ya sesleniyoruz.. Türkiye’yi tehdit etmeyi bırakın! Bu riyakarlığa artık bir son verin!

Bu ülkenin vatandaşı olarak, milyonlarca insanın düşünce duygularını paylaşarak, varoluş mücadelemizin...

Bu ülkenin vatandaşı olarak, milyonlarca insanın düşünce duygularını paylaşarak, varoluş mücadelemizin parçası olarak, ulusal onur ve kimliğimizin ifadesi olarak ABD ve Avrupa’ya sesleniyoruz:

Artık Türkiye’yi tehdit etmeyi bırakın.

Baskı kuran açıklamalarınızdan, uyarı sözlerinizden, had bildirme cümlelerinizden, ayar verme alışkanlıklarınızdan, buyurgan tavırlarınızdan vazgeçin.

Bu ikiyüzlülükten, kibirden, terör silahı ile vurmaktan, “siyasi terör”den vazgeçin.

Bir yandan dost, müttefik, stratejik ortak açıklamaları yaparken diğer yandan gizli gizli ya da açık açık yürüttüğünüz düşmanca eylemlerinizden, saldırganlıklarınızdan vazgeçin.

Bu ikiyüzlülükten, bu sahtekarlıktan, bu şımarıklıktan, bu ukalalıktan, bu kibirden, bizim için tahammül edilemez ölçekte rencide....

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Fukuyama SİHA’ları neden övdü? Durun, biz daha yeni başladık. Asıl sürpriz “tarih dönüşü”dür. 08 Nisan 2021 | 2.297 Okunma *O 104 emekli amiral: Hükümete muhtıra, Türkiye’ye ültimatom. *Bu bildiri “iç tehdit”tir. 05 Nisan 2021 | 1.636 Okunma Yeni bir seferberlik, Yeni kitlesel coşku, Yeni bir medya dili, Yeni bir toplumsal ağ.. Herkes Türkiye öncelikli dayanışmaya çağrılmalı.. 01 Nisan 2021 | 869 Okunma ​Süveyş, Kanal İstanbul, Montrö: Coğrafi Keşifler tersine döndü. Altı Müslüman ülkenin gücü Batı’nın eksenini değiştirir! 29 Mart 2021 | 2.873 Okunma Erdoğan’ın cümleleri çağrıdır. Geçmişin ve geleceğin sesidir. Yüz yıl önceki oyun bu. Bu sefer başaramazlar. 25 Mart 2021 | 1.151 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar